Kuulujutt: uus MacBook Air ilmub järgmisel nädalal

Kes siin mäletab 2019. aasta märtsi? Sel kuul tõi Apple väga lĂĽhikese aja jooksul välja mitu uut toodet (iPad mini ja Air, iMacs ja Teise põlvkonna AirPodid). Seda kõike ilma erilise sĂĽndmuseta – seadet esitleti avalikkusele pressiteate vahendusel.

Sellel ajal, MacRumors on saanud teavet, mis on osaliselt õige: anonĂĽĂĽmne allikas on neile kommenteerinud, et Apple toob turule iPadid, iMacid ja iPodid, iga toote ĂĽhe päevaga – see tähendab, et inimene spikerdas kõik, vahetades ainult AirPodid iPodide vastu.

Nüüd teatab sama inimene, et Apple kavatseb uue turule tuua MacBooks Air järgmine nädal; see tähendab, et on väga tõenäoline, et see tegelikult juhtus.

Nagu me teame, on uusi MacBooke (nii Air kui ka Pro) oodata 2020. aastal. Seda seetõttu, et Apple on koos 16-tollise Pro mudeliga turule toonud uue klaviatuuri, et lahendada liblikamehhanismiga seotud probleemid lõplikult ja mis praegu veel MacBooks täiendab. Air ja Pro 13 ″.

Tunnustatud analüütik Ming-Chi Kuo (tal on kadestamisväärne edu rekord) ütles hiljuti, et toode jõuab kohale teises kvartalis. Noh, teine ​​kvartal algas aprillis, kuid lansseerimine nüüd märtsis on samuti mõttekas, kuna Apple on juba mõnda aega selle aasta kolmandal kuul tooteid turule lasknud.

Kui see juhtub, värskendatakse liblika klaviatuurist vabanemiseks ainult 13-tollist MacBook Pro-d, mis võib võita 14-tollise ekraani, mis muidugi tekitab mõneks ajaks kasutajatele ja Apple’ile endale ka peavalu. aeg.