Mini Mac baru

Kuulujutt: vähese varuga Mac mini; Retina ekraaniga 13-tollise MacBook Pro tootmine on märkimisväärselt algamas

Ameerika Ăśhendriikides on mõnel jaemĂĽĂĽjal, näiteks Amazonil, MacConnectionil, J&R-l ja MacMallil Mac mini, eriti 2,3 GHz mudel, varud madalad või null. Saksamaal veebileht Macerkopf.de näitab ka [Google Tradutor] Apple’i kõige taskukohasem lauaarvutimudelite varude probleem. Brasiilias on mõned jaemĂĽĂĽjad (näiteks Americanas.com, Submarino, Fnac, Saraiva, Luiza Magazine ja Carrefour) ka mõned mudelid.

Mac mini eest

Tavaliselt näitab see värskenduse saabumist, kuid viimasel ajal see nii pole. Kuna me oleme siin sellel saidil mitu korda rääkinud, on iMacil juba pikka aega sama probleem – vähene pakkumine ja kuulujutud uue mudeli kohta alates eelmise aasta maist. [1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10] ja siiani mitte ĂĽhtegi.

Nagu iMacid, on ka Mac mini pikka aega värskendusteta olnud – need on täpselt 447 päeva, samas kui viimase viie väljalaske keskmine oli 355. Väärib märkimist, et nii Ameerika kui ka Brasiilia Apple’i veebipoodides on selliseid masinaid. varu.

Samal ajal jätkuvad kuulujutud 13-tollise 2560 Ă— 1600 piksli Retina ekraaniga MacBook Pro saabumisest. DisplaySearchi analĂĽĂĽtik Richard Shim kordas oma seisukohta, et masinate – mitte ainult ekraanide – tootmine hakkab avalduma nĂĽĂĽd, selle aasta neljandas kvartalis.

[via AppleInsider, CNET News]