Kuulujutt: Vaskkuldne iPhone X on tootmises ja võib varsti välja tulla

Kuulujutt: Vaskkuldne iPhone X on tootmises ja võib varsti välja tulla

Millal iPhone X see on lihtsalt kuulujutt (ikka nime “iPhone 8” all, sest keegi ei tea kindlalt, kuidas seda nimetatakse), kuulujutt on, et seade käivitub kolmes värvitoonis: must (kosmosehall), valge (hõbe) ja “vask kuld. (Kes pole kunagi ilmavalgust näinud).

SEE Bloomberg on teatanud, et 2018. aastal näeme tipptasemel mudelites kulla taastumist; sellest piisas eeldatava seadme kontseptsiooni jaoks.

Kuid enne seda näib, et meil on uudiseid iPhone X enda kohta, nagu teatatud Ben Geskin – kellel on olnud lekkeid, mida tuleb arvestada.

D21A – iPhone “Punakas kuld” tootmises.

Tema sõnul on nĂĽĂĽd kuldvaskplekk (või mis iganes Apple’i ametlik nimi selle uue värvi annab). Ja kui see on tootmises (märtsis), siis kindlasti ei käivitu see ainult uute seadmetega, mis tuleb välja kuulutada septembris, nagu Apple on seda traditsiooniliselt teinud.

Suure tõenäosusega seisame silmitsi uue iPhone X-iga, mis tuuakse peagi turule, et soojendada praegu väiksemat mĂĽĂĽki. lipulaev Apple’ilt. Lõppude lõpuks on mõistlik, et Apple tegi seda eelmisel aastal (täpsemalt märtsis), kui ta käivitas punase värviga iPhone 7 eriväljaande – pĂĽhendades osa oma mĂĽĂĽgist ĂĽlemaailmsele fondile AIDSi vastu võitlemiseks.

Kuulujutud võimalikust “vaskkullast” iPhone’ist pole midagi uut, nagu eespool näha

Kas see on kuulujutt või on lihtsalt aja küsimus, millal me seda “vasekullast” iPhone X-i näeme? Tehke panus!

AppleInsideri kaudu