Kuulujuttude kohaselt ilmub OnePlus 8 varem ja sellel on lite versioon

Kuulujuttude kohaselt ilmub OnePlus 8 varem ja sellel on lite versioon

Allikas: 91 mobiiliAllikas: 91 mobiili

Hiina nutitelefonide arendaja OnePlus, mis on kuulus suurepärase navigeerimise ja pidevate OS-i värskendustega seadmete arendamise poolest, on plaaninud mõnda aega tutvustada oma uusimat nutitelefonide põlvkonda OnePlus 8. Püüdes pakkuda midagi taskukohast ja suure riistvaratugevusega. , saab ettevõte selle aasta alguses uue variandi OnePlus 8 Lite. Ettevõtted käivitavad mobiiltelefonid tavaliselt mais ja oktoobris, kuid see harjumus puruneb.

Kuulujuttude kohaselt hakatakse OnePlus nutitelefoni müüma märtsi lõpus või aprilli alguses

Ishan Agarwalsi Twitteri sotsiaalvõrgustikus tehtud postituse kohaselt debüteerib OnePlus 8 nutitelefon OnePlus Pro ja võib-olla ka Lite märtsi lõpus või aprilli alguses. Veel ootab meid uus asi, et teatada OnePlusi telefonide uue värvi kohta, mis on roheline. Aruannetes öeldakse, et sel juhul on meil traadita laadimise funktsioon.

Uus OnePlus 8 Pro on varustatud esikaameraga, mis on fikseeritud ekraanilõikude ja kumera klaasiga (nagu näiteks Samsung Galaxy S10). Ekraani suurus on 6,65 tolli, OnePlus 8-l aga 6,5-tolline.

OnePlus Rendering 8 Pro. Allikas: 91 mobiiliOnePlus Rendering 8 Pro. Allikas: 91 mobiili

OnePlus telefonidel on vähemalt 8 GB RAM

Spekulatsioonide kohaselt saavad OnePlus 8 ja OnePlus 8 Pro mudelid 5G mobiilse interneti tuge. Lisaks kasutavad nad (välja arvatud Lite väljaanne) Snapdragon 865 kiibikomplekti, mis töötab koos 8/12 GB LPDDR5 RAM-iga. Salvestusruumi osas saab valida kolme valiku vahel: 128 GB, 256 GB ja 512 GB.

OnePlus 8 Lite'il on meil MediaTek Dimensity 1000 kiibistik, mis töötab koos 8GB LPDDR4X RAM-iga. Patareide osas kasutab see mudel ja OP8 versioon ühte 4000mAh mahutavusega ja 30W kiire laadimisega. OnePlus 8 Pro puhul rakendatakse aga 50W kiire laadimisega 4500mAh aku.

Kuigi see teave on väga täpne, on vaja seda vaadata pisut skeptiliselt, sest need pole ametlikud.

Mida arvate OnePlusi konfiguratsiooni ja uute lite mudelite võimalusest? Jäta kommentaar allpool ja jaga meiega oma arvamust!

Allikas: gizchina

Soovitame lugeda: