Kuulujutud 2014. aastaks: kaks uut suuremate ekraanidega iPhone'i ja uus Apple TV koos kaupluste ja mängudega
PRIJAVE

Kuulujutud 2014. aastaks: kaks uut suuremate ekraanidega iPhone'i ja uus Apple TV koos kaupluste ja mängudega

Kaks kuulujuttu ühes löögis ja milline kuulujutt!

Suurema ekraaniga iPhone

Vastavalt Wall Streeti ajakiri (klientide jaoks kaetud materjal) tõi Apple 2014. aastal turule kaks uut iPhone'i. Uutest rääkimata, alates 2013. aastast nägime iPhone 5s ja iPhone 5c turule tulekut. Uudsus tuleneb seadme ekraanist: kui esimesel on ekraan vahemikus 4,5 kuni 5 tolli, teisel on ekraan üle 5 tolli!

Vene nukk

Lõpuks jätke oma iPhone hüvasti plastkorpusega! See on õige, nende sõnul loobus Apple iPhone 5c-s kasutatavast plastikust igaveseks ja tõi turule kaks metallkeredega mudelit, nagu need, mida leidub 5s.

Telefoni vabastades väitsid ajakirjanikud Lorraine Luk, Eva Dou ja Daisuke Wakabayashi, et see oli Ma plaan, kuid nagu tavaliselt, võib kõik muutuda kuni seadme turule toomiseni teises voorus.

Kuulujutud, mis hõlmavad suurema ekraaniga iPhone'i, pole tänapäeval lihtsalt levinud. Ise WSJ ja paljud teised sõidukid ütlesid 2013. aastal, et Apple katsetab nutitelefonide jaoks erinevaid ekraanisuurusi. Kuid esimest korda panustavad nad sellise käivitamise peale avalikult.

Varem olid nad öelnud, et iPhone 5 tuleb suurema ekraaniga kui 3,5-tollise ekraaniga, mida ettevõte seni kasutas ja see töötas. See pole esimene kord, kui nad on seda õigesti teinud, nii et isegi selle ajaloo tõttu ei saa me välistada võimalust käivitada kaks seadet, mille ekraaniekraan on erineva suurusega kui see, mida ettevõte praegu müüb, on midagi täiesti ebatavalist.

Uus Apple TV koos kaupluste ja mängudega

Vastavalt iLoungeApple andis mängude pakkumiseks välja Apple TV tarkvarauuenduse digiboks. Ka nende sõnul testib arendaja Bluetoothi ​​juhtelemente ja mängu saab alla laadida otse Apple TV-sse ilma salvestusvajaduseta. iGadgets (vahendaja rolli täitmiseks).

Esitage Apple TV kaudu iPadist

Selgub, et Apple TV-l on praegu ainult 8 GB ruumi (rohkem filmide / teleseriaalide salvestamiseks, kui laadite alla /voogesitatud valmis), siis milline on salvestusruum? Phil Dzikiy sõnul võib rolli mängida iCloud (Apple'i pilvesäilitus- ja sünkroonimisteenus).

Uuendusi oodatakse märtsis või varem, sõltuvalt sisemisest arengust.

Kuid uute asjade võimalus ei piirdu: vastavalt 9to5MacApple arendab praegu välja a digiboks praegune Apple TV järeltulija, mille saab turule tuua 2014. aasta esimeses pooles. See seade toob turule täiesti uue opsüsteemi (endiselt iOS-i baasil), uue juhtimisvormi (koos liikumisega) ja võib-olla ka App / Game Store'i.

Jääb üle vaadata, kuidas toimub ettevõtte vestlus sisuomanike / levitajatega ja kas see uus Apple TV toob kaasa uusi võimalusi sisu kontrollimiseks.

(Suurema ekraaniga iPhone, 9to5Maci kaudu)