Kuulujutud näitavad, et Google panustab mänguplatvormide voogesituse peale

Voogesitusmängud. See on Google’i uus tõuge turule. Mõni allikas ĂĽtleb, et isegi arengustuudioga on alustatud.

2016. aastal Ubisoft väidab, et tulevikus asendatakse traditsioonilised konsoolid mängudega läbi Voogesitus. Seda stsenaariumi on alati nimetatud alternatiivina sellele turule, kes on püüdnud end uuendada uute investeeringutega, näiteks poole põlvkonna konsoolidega, kontseptsiooniga, millega alustasime algusest peale. PlayStation 4 Pro See on Xbox One X. Kasvavate kuulujuttude kohaselt Google panustab sellele mängusegmendile hiljemalt Voogesitus.

Yeti, voogesituse tulevik

See rünnak Google tuleb kahel viisil. Esimene toimub suuremate arendusstuudiote osalemise kaudu, kes panevad oma tiitlid peale Voogesitusja mängimist teostab mis tahes seade. Teine võimalus on läbi arenduse a Google, millele antakse koodnimi Yeti.

Kuulujutud näitavad, et Google panustab mänguplatvormide voogesituse peale

Tasub meeles pidada, et alates 2017. aastast on Google on liikunud riistvarast sõltumatumaks. Nutitelefonide valdkonnas astus ettevõte sisse, ostes osa mobiilidivisjonist HTC 1,1 miljardi dollari eest.

Põhineb Minu linn, kes on enda sõnul sellest huvist kuulnud mitmest allikast Google Mänguturule sisenemisel on ettevõte olnud viimasel ajal mängutööstuses väga aktiivne, kaasa arvatud oma esindajad, keda on nähtud E3 2018. Osalemine sellel maailma suurimal mänguüritusel toimub arendajate värbamiseks, mõeldes juba nende platvormile.

Sellel kohtumisel arendajaga on toodetud võimalik konsool Google pole kunagi maininud. Tegelikult on otsinguhiiglane keskendunud rääkimisele sellest, kui võimas on tema platvorm. Voogesitus. See platvorm vastutab kogu renderdustöö eest. See võimaldaks mängust rõõmu tunda ka tagasihoidlike spetsifikatsioonidega arvutitel.

Kuulujutud näitavad, et Google panustab mänguplatvormide voogesituse peale

Lähitulevikus

Selge mäng poolt Voogesitus need sõltuvad heast Interneti-ühendusest ja madalast viivitusest, mis olenevalt serveri asukohast suureneb. Brasiilias pole selline stsenaarium hea kogemuse jaoks kaugeltki vastuvõetav.

Platvorm see peaks olema Google endiselt salapära täis. Kuid pole võimatu ette kujutada, et need kuulujutud koos ametliku avaldusega veelgi tugevamaks muutuvad. Kas teile meeldib selle mängu idee? Voogesitus? Jäta oma arvamus allpool kommentaaridesse.

Allikas: Kotaku

Loe ka

Netflix hakkab oma platvormile mänge lisama hiljem sel aastal