Kuulujutud näitavad, et Samsung Galaxy Note 10-l pole peakomplekti sisendit

Mis puutub Samsungi nutitelefonide kataloogi, siis järgmine lipulaev on Galaxy Note 10 ja seetõttu hakkavad lekketaju oma teed muutma. Sel nädalal ilmusid esimesed ning kui võtame aluseks omadused, mis kasutajatele kipuvad meeldima, võime järeldada, et viimased uudised selle nutitelefoni kohta pole eriti julgustavad. Note 10 võiks olla esimene, millel pole kõrvaklappide pesa.

Portaali Android Police teatel valmistub Samsung Galaxy Note 10 turule toomiseks kahes versioonis, millest üks on standardne ja teine ​​väiksem ning sellest tulenevalt ka odavam. Sait kirjutab, et ükski nutitelefon ei integreeri peakomplekti sisendit ega füüsilisi nuppe, kas helitugevuse reguleerimiseks või seadme sisse- ja väljalülitamiseks. Selle asendamiseks loob Lõuna-Korea tehnoloogia puutetundlikke struktuure interaktiivsete tekstuuridega, millele kasutaja saab klõpsata.

Nuppude eemaldamine võib olla nutitelefoni ühtlasemaks muutmise tehniline nõue, kuid kõrvaklappide pesa vajutamine tõenäoliselt ei toeta toetajaid. Kui Samsungi uste kõrvaldamise argument hõlmab ambitsioone luua harmoonilisemaid seadmeid struktuuritasandil, peab ettevõte ikkagi tegelema pliiatsi probleemiga, mis vajab alati pistikprogrammi pesa, muutes selle mõnevõrra ebatõenäoliseks. , samal eesmärgil.

Pange tähele, et see uudis on kuulujutt, mida Samsung ei kinnitanud, seega ei pruugi märkusel 10 neid omadusi olla.