Kuulujutud viitavad sellele, et Apple’il on kavas kaks uut, odavamat nutitelefoni

Kuulujutud on meile öelnud, et Apple valmistub turule tooma säästlikuma iPhone’i. Kuid praeguseks viitab veebis leviv mitteametlik teave ainult ĂĽhe mudeli olemasolule. NĂĽĂĽd on portaali 9to5Mac meeskond, kes on pĂĽhendunud iOS 14 koodi uurimisele, leidnud viite teisele seadmele.

Lekke kohaselt paljastab tehnoloogiagigant 4,7-tollise nutitelefoni, kuid tuleb suurem versioon, 5,5 tolline, Touch ID ja A13 kiibiga. Engadget kirjutab, et seadmest saab vana iPhone 8 Plus uue väljaande.

Nende kahe tööriista kasutuselevõtt aitab kaubamärgil uuendada oma pakkumisi keskmises ja kõrgemas segmendis. Pange tähele, et 9to5Maci meeskonna analüüsitud kood räägib ka uuest iPad Pro-st, kuigi üksikasju on praegu vähe.

Kuigi iOS 14-s viidatakse kõigile neile seadmetele, ei tähenda see, et nende tundmaõppimiseks peate ootama tarkvara väljaandmist – eeldatavasti vabastab Apple sĂĽgisel oma mobiilse operatsioonisĂĽsteemi värskenduse. Kuid ajal, mil koroonaviiruse pandeemia sunnib tehnoloogiat sĂĽndmusi edasi lĂĽkkama ja edasi lĂĽkkama, on võimalik, et ettevõttel võtab uute nutitelefonide ja tahvelarvutite avaldamine siiski aega.

Tasub meeles pidada, et analĂĽĂĽtik on juba kommenteerinud kahe uue, odavama iPhone’i võimalikku turuletoomist 2020. aastal, nii et see leke tugevdab hĂĽpoteesi kohta käima pandud aimdust.