contador gratis Skip to content

Kuulutati välja maailma esimene eraldiseisev operatsioonisüsteem

Kuulutati välja maailma esimene eraldiseisev operatsioonisüsteem

Oracle Corporation on riist- ja tarkvaraarendusele ning andmebaasidele spetsialiseerunud ettevõte. Paljud võivad ettevõtet tunda just selle tugeva relatsiooniandmebaasi tõttu, sest Oracle Database on SGDB maailmas enim kasutatud. Ärge unustage Java-d, mis on ka ettevõtte vastutus.

Tugeva positsiooni turul ja hea mainega Oracle on lisaks tarkvaramaailmas tuntud oma uuenduste poolest peale paljude sektorite liidripositsiooni. Veidi rohkem kui kaks aastakümmet pärast esimese Linuxi ärilise relatsiooniandmebaasi käivitamist panustavad ettevõtted Linuxi-põhistele autonoomsetele süsteemidele.

Oracle Autonomous Linux OS on esimene autonoomne süsteem, mis on välja töötatud

Kujundatud serveripoolse lahendusena, väga paindliku ja tohutu mastaapsusega. Oracle Linuxi distributsioon pakub meelerahu pilveserverite hooldamisel, kuna see võib patch-protsessi iseseisvalt kasutada, on võimeline süsteemi jälgima ja juhtima (olenemata sellest, kas need töötavad Linuxis, Windowsis või Oracle Autonomous Linux OSi uusimas versioonis).

Hinnanguliselt võiks vabastada väärtuslikke IT-ressursse, keskendudes piirkonna strateegilistele ĂĽlesannetele. Oracle’i sõnul on pilve API infrastruktuur masinõppe (API) abil võimeline käivitama automaatseid plaastreid, turvaraporteid ja kõigi konfiguratsioonide haldamist.

Oracle Autonomous Linux OSi peamised omadused on:

  • Automaatne korrigeerimine ja reguleerimine koos OS-i diagnostiliste aruannete genereerimisega;
  • Linuxi tuuma ja peamise kasutajate kogu hooldamine igapäevaste turvapaikade automaatse installimise kaudu. See kaitseb ka sisemisi ja väliseid pahavara rĂĽnnakuid, blokeerides kõik teadaolevad ekspluateerimised;
  • Asjatu seisaku välistamine kõigis protsessides.

Kommenteerides iseseisva operatsioonisĂĽsteemi kohta veidi rohkem, ĂĽtles IDC Groupi tarkvaraarenduse ja -arenduse asepresident Al Gillen: „See funktsioon muudab Oracle Linuxi tegelikult teenuseks, mis võimaldab klientidel keskenduda oma ressurssidele rakendustele ja kasutajakogemustele, kus nad saavad pakkuda. tõeline konkurentsi eristamine. ”

Oracle’i autonoomsed teenused ja sĂĽsteemihaldus on kaasatud Oracle Premieri toesse, mis on ärimaailmale suunatud tugiteenus. Ettevõtte hinnangute kohaselt võib “enamik kliente” kokku hoida 30–50% kogukuludest, kasutades kõiki oma autonoomse sĂĽsteemi eeliseid.

Linuxi domineerimine tuntud ettevõttekeskkonnas, suurem osa internetist põhineb pingviinidel. Vaadake, on inimesi, kes ütlevad endiselt, et Linux on nõme, olge kannatlikud (?️?️?️).

Ole osa meist Diolinux Plus foorumKuni järgmise postituseni, SÜSTEEMAATILISELT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.