Kuus asja, mida saate Google’i rakendustes teha

Google App on Google’i otsingurakendus, mis on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS). See tööriist pakub täiendavaid funktsioone, mis lähevad kaugemale Interneti-otsimisest. Näiteks saate jälgida jalgpallimängu tulemusi, vaadata telefoni avaekraanil ilmateadet, saada värskendusi huvitavatel teemadel ja luua meeldetuletusi olulistest kohtumistest. Vaadake kuue kasuliku Google App’i funktsiooni loendit, mis võivad teie elu Internetist otsides lihtsustada.

LOE: 8 rakendust ja saiti, millest loobuti 2019. aastal

1/7 Lisateave Google App’i funktsionaalsuse kohta – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Lisateave Google’i rakenduse funktsionaalsuse kohta – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Tulemustabelimäng

See tööriist võimaldab teil luua oma meeskonna jaoks tulemustabeli vidina, mis on kasulik neile, kes soovivad matše jälgida, kuid ei saa matši vaadata. Funktsiooni aktiveerimiseks otsige lihtsalt meeskonna nime otsinguribalt. Seejärel kuvab Google meeskondade teabe, sealhulgas varasemad ja eelseisvad mängud. Puudutage vastet, mille soovite sisestada, ja puudutage ekraani vasakus servas käsku „Aktiveeri skoor”. Vidina saate oma telefoni ekraanil lohistada kuhu iganes soovite.

2/7 Jälgige mängude tulemusi, luues Google’i rakenduses vidina – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Jälgige mängude tulemusi, luues Google’i rakenduses vidina – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

2. Ilmateade avaekraanil

See funktsioon seisneb ilmaennustuse otsetee loomises mobiilsele avaekraanile neile, kes soovivad ilma teada saada. Tööriista lisamiseks otsige otsinguribalt rakendust “Ilmateade”. Puudutage ekraani vasakus servas olevat ikooni ja valige „Lisa avaekraanile“. Kui soovite vaadata ilmaennustust, puudutage lihtsalt ikooni “Ilm”.

3/7 Looge Google Appiga ilmateate otsetee – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Looge Google Appiga ilmaennustuse otsetee – Foto: Reproduction / Marcela Franco

3. Kogumik lehtede salvestamiseks

Kogud on tööriistad, mis võimaldavad teil tooteid, lehti ja pilte salvestada, kui kasutajad Google’is otsivad. Elemente saab vastavalt kasutaja eelistustele jaotada kaustadeks vastavalt teemale. Seega võimaldab Google’i rakendus seadistada otsinguid veebisisu salvestamiseks ja sellele juurdepääsu saamiseks igal ajal.

4/7 Looge Google Appiga kogud teid huvitavatel teemadel – Photo: Reproductions / Marcela Franco

Looge Google’i rakendusega kogu teid huvitaval teemal – Foto: Reproduction / Marcela Franco

4. Meeldetuletus hoiatuste saamiseks

See tööriist võimaldab kasutajatel lisada meeldetuletusi oluliste sĂĽndmuste ja tegevuste kohta. Juurdepääs Google’i rakenduse valikule Meeldetuletused ja puudutage hoiatusteabe lisamiseks ekraani paremas alanurgas plussmärki. Võite sisestada meeldetuletuse pealkirja, kuupäeva, kellaaja ja asukoha. Seejärel saadab Google määratud ajal telefoni märguande.

5/7 Google’i rakendus tuletab kasutajatele meelde nende pĂĽhendumust meeldetuletusega – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Google’i rakendus tuletab kasutajatele meelde nende kohtumisi meeldetuletustööriistaga – Foto: Reproduction / Marcela Franco

5. Huvi voo kohandamise vastu

Jaotises Leia Google’i rakenduses valitakse sisu, mis on teie kasutajatele mobiilse otsingu kogemuse põhjal huvitav. Näiteks jalgpallimeeskonna jälgimisel annab tööriist märku, et see on teile huvi pakkuv teema ja Google Discover soovitab rakenduse kodulehel uudiseid teemadel, mida ta peab kasutajate jaoks asjakohaseks.

6/7 Jälgige uudiseid oma huvi kohta Google’i rakenduses – Foto: Reproductions / Marcela Franco

Jälgige uudiseid oma huvi kohta Google’i rakenduses – Foto: Reproductions / Marcela Franco

6. Google’i riba kohandamine

Google’i otsinguriba vidinat saavad kasutajad vastavalt soovile kohandada. Saate kontrollida oma telefonis kuvatavate vidinate värvi, kuju ja läbipaistvust. Selleks lisage mobiili avalehele otsingu vidin ja avage Google Appis valik „Kohanda vidinat”. Puudutage alaosas ikooni, et kohandada värvi, kuju, läbipaistvust ja Google’i logo. Lõpuks puudutage valikut „Valmis“.

7/7 Google’i rakenduse otsinguriba vidina kohandamine – Foto: reprodutseerimine / Marcela Franco

Google’i rakenduse otsinguriba vidina kohandamine – Foto: reprodutseerimine / Marcela Franco

Ma ei saa oma Google’i kontot kustutada; Mida teha? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Google'i jant: vaadake 7 nippi ja mängu, mida otsingumootorites peita

Google’i jant: vaadake 7 nippi ja mängu, mida otsingumootorites peita