contador gratis Saltar al contenido

Kuus ebaharilikku rakendust oma mobiiltelefonile installimiseks | Rakendus

Kuus ebaharilikku rakendust oma mobiiltelefonile installimiseks | Rakendus

Kas WhatsApp lõpetab 2020. aastal toimimise? Seitse fakti toetuse lõppemise kohta

Isegi kui need on seotud meelelahutuseks mõeldud rakendustega, võivad nende ebaharilikud omadused lihtsustada kasutaja rutiini paljudes olukordades. seda TechTudo koostage kuue uudishimuliku rakenduse loend, mida mobiiltelefonile installida. Kõik on saadaval Google Play poes, ainult mõned neist leiate App Store'ist.

Nutitelefonile installitavate uudishimulike ja kasulike funktsioonidega uuendatud rakenduste loetelu Foto: Graziela Silva / TechTudoNutitelefonile installitavate uudishimulike ja kasulike funktsioonidega uuendatud rakenduste loetelu Foto: Graziela Silva / TechTudo

Nutitelefonile installitavate uudishimulike ja kasulike funktsioonidega uuendatud rakenduste loetelu Foto: Graziela Silva / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Beebikeel on rakendus, mida kasutatakse laste nutu tõlgendamiseks, nutmise põhjuste ühendamiseks, ilma et oleks vaja Interneti-ühendust. See teenus on tasuline, kuid Androidi telefoni kasutajad saavad seda tööriista 24 tunni jooksul tasuta proovida. Nutitõlk on sama utiliidiga iPhone'i alternatiiv.

Pealehel on kõnetuvastussüsteem, mis kuulab lapsi ja pakub nutmise kohta kohest tagasisidet. See rakendus ühendab pisarad viie probleemiga, mida eristab intensiivsuse riba, mis täidetakse vastavalt kuulamisele. Ühel klõpsates saab kasutaja näpunäiteid olukorra lahendamiseks, mis jaguneb kolme kategooriasse: tegutsemine, äratundmine ja ennetamine. Audiovisuaalne materjal ja näide toimingutest, mida tuleb võtta.

Beebikeel: rakendus tuvastab põhjused, miks lapsed nutavad. Foto: Reproduo / Graziela SilvaBeebikeel: rakendus tuvastab põhjused, miks lapsed nutavad. Foto: Reproduo / Graziela Silva

Beebikeel: rakendus tuvastab põhjused, miks lapsed nutavad. Foto: Reproduo / Graziela Silva

RunPee on rakendus neile, kes arvavad, et kino peaks puhkama. See rakendus ütleb teile parimad stseenid vannituppa minemiseks ja näitamiseks, näidates skriptis olulisi hetki, mitte aga põhitõdesid. Selles kataloogis on uusimad kinematograafiateosed ja seda uuendatakse kord nädalas. See teenus on saadaval inglise keeles Androidi ja iPhone'i jaoks.

Selle rakenduse kasutamiseks valige lihtsalt soovitud film ja käivitage taimer. Niisiis, RunPee hoiatab mobiiltelefoni vibratsiooni kaudu, kui "minevikust"Vannituppa minev stseen on lähedal. Lisaks pausiaegadele toob rakendus ka filmi kohta rohkem teavet, näiteks mängijate ja meeskonna andmed, samuti krediidijärgsed stseenid. Reguleeritav RunPee liides võimaldab teil valida näiteks , fondi suurus ja isegi vibreeriv stiil eelmine.

RunPee võimaldab teil leida hetke kinos vannituppa minemiseks Foto: Reproduo / Graziela SilvaRunPee võimaldab teil leida hetke kinos vannituppa minemiseks Foto: Reproduo / Graziela Silva

RunPee võimaldab teil leida hetke kinos vannituppa minemiseks Foto: Reproduo / Graziela Silva

Kas minu auto? on rakendus, mis võimaldab GPS-i kaudu kasutajal märkida oma sõiduki parkimiskoha. Toimingut saab teha kahel viisil: automaatrežiimis, kui rakendus ise näitab, kus auto asub, või käsitsi, nii et kasutaja saab sõiduki parkimisrambi kindlaks määrata. Tarkvara salvestab lisaks põhiteabele viimase asukoha kohta ka autopeatuste ajaloo.

Minu auto Cad-rakendusega saate teada, kuhu oma auto parkisite? oma seadme rakenduste poes Foto: Reproduo / Graziela SilvaMinu auto Cad-rakendusega saate teada, kuhu oma auto parkisite? oma seadme rakenduste poes Foto: Reproduo / Graziela Silva

Minu auto Cad-rakendusega saate teada, kuhu oma auto parkisite? oma seadme rakenduste poes Foto: Reproduo / Graziela Silva

Cad Meu Carro? Peakaardil on võimalik jagada asukohti ka sotsiaalvõrgustikes, registreerida parkimine fotodega, avada Google Maps või teada saada vahemaa praegusest teest sõidukini. Kohtades, kus perioodiliselt parkitakse regulaarselt, on võimalik meeldetuletussignaali saatmiseks aktiveerida taimer. See rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks.

SoundHound on rakendus praegu esitatava loo leidmiseks. Erinevus rakendusest, mis on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS), on see, et kasutajad saavad selle tuvastamiseks laulda osa laulust. Tulemused ilmuvad kohe koos mõne muu detailiga, näiteks esitaja, album ja otsitava üksuse sõnad. Kuid mehhanism ei tööta alati täpselt.

SoundHound on rakendus laulude leidmiseks, mis võimaldavad teil laulda Foto: Reproduo / Graziela Silva lauleSoundHound on rakendus laulude leidmiseks, mis võimaldavad teil laulda Foto: Reproduo / Graziela Silva laule

SoundHound on rakendus laulude leidmiseks, mis võimaldavad teil laulda Foto: Reproduo / Graziela Silva laule

Tarkvaraliides on lihtne ja sisendkaardil on nupp tuvastatava heli kuulamiseks. Rakenduse muusikapank on väga lai ja sellega on võimalik tutvuda otsitavate üksuste ajalooga. SoundHound pakub ka muusikanõuandeid ja integratsiooni teiste rakendustega, näiteks Spotify ja YouTube.

Hater on Tinderiga sarnanev flirdirakendus, millel on kummaline erinevus: eesmärk on ühendada inimesi, kes vihkavad sama asja, see tähendab "sama tähendusega". Vihkatavate asjade loend sisaldab üle 3000 elemendi, sealhulgas ansamblid, isiksused, olukorrad ja palju muud. See tarkvara on saadaval ainult inglise keeles ja seda saab alla laadida Androidile ja iPhone'ile (iOS).

Juurdepääs rakendusele on võimalik ainult registreeritud kontodel. Logi sisse oma Facebooki profiili või mobiilinumbri kaudu. Üksuse "vihkamiseks" avage peakaardil kaardi ikoon. See rakendus soovitab olukordi, nimesid ja harjumusi. Samuti on vasakpoolses ülanurgas asuva ikooni abil võimalik lisada uus "dios".

Vihkamine "sobib" inimestele, kes vihkavad sama asja. Foto: Reproduo / Graziela SilvaVihkamine "sobib" inimestele, kes vihkavad sama asja. Foto: Reproduo / Graziela Silva

Vihkamine "sobib" inimestele, kes vihkavad sama asja. Foto: Reproduo / Graziela Silva

Ingred on rakendus, mis võimaldab leida koostiselt tooteid, mis võivad tervist ohustada. Fotomärgistuse kaudu saab pakenditeabe tõlkimise tööriist, mis pole elanikele alati selge, ja aitab tervislikumaks rutiiniks saada. See rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks.

Ingred identifitseerib tervisele kahjulike toodete koostisosad Foto: Reproduo / Graziela SilvaIngred identifitseerib tervisele kahjulike toodete koostisosad Foto: Reproduo / Graziela Silva

Ingred identifitseerib tervisele kahjulike toodete koostisosad Foto: Reproduo / Graziela Silva

Ingredi kasutamiseks tehke lihtsalt hea pilt tootemärgist ja rakendus tutvustab tervisele kahjulikke koostisosi. Lisateabe saamiseks klõpsake elemendil ja lugege kirjeldust. Samuti on otsingumootoris võimalik otsida teatud koostisosi.

See rakendus pakub võimalust luua "must nimekiri" rutiinist eemaldatavate elementidega ja lisada kõige sagedamini kasutatavad tooted "lemmikute" hulka. Taimetoitlased või veganitarbijad saavad valida dieedi, et kõrvaldada loomadest pärinevad tooted.

Kuidas teada saada, kui palju kaloreid iga toit on tasuta rakenduse abil

Kuidas teada saada, kui palju kaloreid iga toit on tasuta rakenduse abil