Kuus Instagrami funktsiooni, mis aitavad teil flirtida

Instagramist sai uus Tinder ja see ei olnud enam ruumi kaunite selfide ja reisifotode postitamiseks. Inimesed, kes on suhterakendustest väsinud, on uute “vastete” otsimiseks rännanud sotsiaalvõrgustikesse. Juttude ja muude uudiste, näiteks Instagrami integreerimise kaudu Facebooki tutvumisega, pole vanad head “kuulipildujad” vanadel fotodel enam ainus meeldivate tähelepanu pälvimise alternatiiv. Allolevas loendis tutvuge kuue Instagrami funktsiooniga, mis aitavad teil flirtida.

LOE: Instagrami marihuaana on rakenduste poes keelatud; aru saama

1/7 Instagrami saab kasutada flirtimiseks – Foto: Ana LetĂ­cia Loubak / TechTudo

Instagrami saab kasutada flirtimiseks – Foto: Ana LetĂ­cia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Integreerimine Facebooki tutvumisega

2 7-st salajasest purustamisest näitab nĂĽĂĽd võimalust lisada Instagrami jälgijaid – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Secret Crush näitab nĂĽĂĽd võimalust lisada Instagrami jälgijaid – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Teades, millised Instagrami jälgijad teie arvates flirtimist palju lihtsamaks teevad, eks? Tänu suhtlusvõrgustike integreerimisele Facebooki tutvumisega on võimalik leida seda väärtuslikku teavet. Selle põhjuseks on see, et rakendusel on funktsioon Crush Secret, kus kasutaja saab luua nimekirja kuni üheksa Instagrami sõbraga, mis talle meeldivad. Kui huvid on ühesugused, teavitab Facebook Dating mõlemat inimest. Selle funktsiooni kasutamiseks otsige lihtsalt funktsiooni „Salajane purustamine” ja taotlejate lisamisel valige menüüst valik „Instagrami jälgijad”.

2. Vasta lood, et teema esile tuua

3/7 Kasutage Instagrami lugusid teile meeldivate inimestega vestlemiseks – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Kasutage Instagrami lugude eeliseid, et vestelda purustatud inimestega – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Kui olete huvitatud kellestki, kes on Instagramis väga aktiivne, ärge liiga kiiresti otsekommentaari jätke. Selle asemel veetke aega, et vaadata inimese postitatud lugusid ja võtta aega oma elustiili ja armastatud asjade tundmaõppimiseks. Nii et kui õigeaegne postitus ilmub, saate sellele vastata ja teema üles tuua loovamalt, tagades, et vestlus tekitaks rohkem.

3. Saatke ennasthävitavaid fotosid

Instagram võimaldab postitada hävitatud fotosid ja videoid Directi kaudu. Pärast seda, kui seda on vaadatud ainult üks kord, kustutatakse meedium automaatselt ja isegi saatja ei näe seda enam. See funktsioon aitab kõigil, kes soovivad intiimseid fotosid saata, purustada, kuid kardab, et pilt salvestatakse selle inimese seadmesse.

4/7 Directi saadetud isehävitavat pilti aitab intiimseid fotosid turvalisemalt saata – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Directi saadetud isehävitavad pildid aitavad intiimseid fotosid turvalisemalt saata – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Enesehävitava foto saatmiseks avage lihtsalt kast Direct, valige soovitud adressaat ja koputage ekraani vasakus alanurgas sinist kaameraikooni. Seejärel tehke foto ja lohistage seda vasakule, kuni jõuate valikuni „Vaata üks kord”.

Tasub mainida, et kuigi see funktsioon pakub jagamisel suuremat turvalisust, kuna Instagram hoiatab, kui saaja võtab sisu trükitud koopia, on oluline veenduda, et pilt ei näita teie nägu või sisaldab vihjeid selle kohta, kuhu see on tehtud. See aitab vältida teiste äratundmist, kui foto lekib või seda jagatakse kolmanda osapoolega.

4. Nagu fotod huvist märku andmiseks

5-st 7-st meeldivast fotost Instagramis annavad märku huvi purustamise vastu – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Nagu foto Instagramis, et näidata huvi purustamise vastu – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Vana hea nipp mõnede vanade fotode nautimiseks on endiselt Instagramis flirtimisfännide lemmik. Siiski on inimesi, kes sooviksid pigem nautida kahte või kolme selle inimese viimast väljaannet, sest esimene hoiak võib näidata heidutust või võrgutaja isegi ära peletada – lõppude lõpuks on sellel, kes jättis 58 nädala tagusele fotole rea meeldimisi, suurepärased võimalused ilmuda jälitajaks silmade purustamine.

5. Kasutage otsingu eeliseid oma tĂĽĂĽpi inimestega kohtumiseks

6/7 Kasutage otsinguriba samade huvidega inimeste leidmiseks – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Kasutage otsinguriba samade huvidega inimeste leidmiseks – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Otsinguriba võib olla suurepärane liitlane Instagramist uute armuhuvide leidmisel. Kasutage suurendusklaasi eeliseid, et otsida räsimärke teid huvitavatel teemadel ja leiate kindlasti profiilid inimestest, kes naudivad sama sisu kui te.

Teine näpunäide on vahekaardi „Kohad” uurimine: kui otsite oma linna, ruume, mida sageli külastate, ja muid huvipakkuvaid kohti, näitab Instagram kasutajaid, kes on nendesse kohtadesse fotosid, videoid ja lugusid üles laadinud. On väga tõenäoline, et nii paljude inimeste keskelt leiate kedagi, kes teid huvitab.

6. Kasutage oma huvides “jutumänge”

Instagrami loo lõbusad tööriistad, nagu küsimuste kleebised ja mängumallid, pakuvad erilist abi, kui soovite flirtida. Kui fännijärgne postitab loo koos küsimustaotlusega, kasutage võimalust, et silma paista ja teid märgata. Sõltuvalt flirtimise etapist on hea läheneda otsesemalt, näiteks kutsuda inimene kohtingule.

7 7-st mallist „saatke number“ naljad lugude jaoks Instagramis – Foto: Reproductions / Pinterest

Instagrami lugude “saatke number” naljade mallid – Foto: Reproduction / Pinterest

Jutumängud on omakorda head liitlased neile, kes soovivad oma armastuse huvidega ühist keelt leida, et vestlust alustada. Seal on voog märkide omadustest, GIF-ide väljakutsed, seeria kontroll-loendid ja isegi asjad, mida enne surma teha. Kui otsite uusi kontakte või soovite teada saada, millised jälgijad teid huvitavad, proovige postitada nali „Saada number“.

Instagrami lugude filtrit ei kuvata: kuidas seda lahendada? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Vaadake 10 näpunäidet, kuidas oma fotosid Instagramis eriliseks muuta

Vaadake 10 näpunäidet, kuidas oma fotosid Instagramis eriliseks muuta