Instagrami veeb: teadke brauseri versioonist kõike, mida saate teha | Sotsiaalmeedia

Kuus Instagrami rakenduse funktsiooni, mille veebiversioon pole | | Sotsiaalmeedia

Instagrami veeb hõlbustab arvutite kaudu suhtlusvõrkudele juurdepääsu saavate inimeste kasutamist, kuid mõned mobiiltelefonides saadaolevad olulised funktsioonid ei ole arvutil võimalik teha. Brauseri versioon ei võimalda näiteks fotode ja videote avaldamist profiilides, mis on platvormi põhifunktsioon. Ka otseühenduse kaudu pole võimalik sõnumeid saata, ehkki hiljuti leidsid teadlased testi tööriista kaasamiseks, pole vestlus veel ametlikult saadaval.

LOE: 7 Instagrami fakti, mida kõik ei tea

Lugu on kahjustatud ka Internetis. Sõprade väljaandeid pole võimalik kommenteerida ega neile reageerida ega mobiilis soovimatuid lugusid vaigistada. Allpool leiate loendi kuuest Instagrami rakenduse funktsioonist, mis pole veel sotsiaalvõrgu veebiversioonis saadaval.

Instagrami veeb: teadke brauseri versioonis kõike, mida saate teha Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudoInstagrami veeb: teadke brauseri versioonis kõike, mida saate teha Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Instagrami veeb: teadke brauseri versioonis kõike, mida saate teha Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Maailma peamine sotsiaalne fotovõrgustik ei võimalda fotode, videote või lugude avaldamist arvutis. Avaldamisfunktsioon on saadaval ainult Instagramis Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide jaoks. Arvutis saavad kasutajad kanalil näha ainult oma sõprade pilte.

Algse funktsionaalsuse puudumise vältimiseks kasutavad mõned kasutajad Google Chrome'i arendaja tööriistaga seotud trikke, mis simuleerib mobiiltelefoni paigutust otse brauseris, võimaldades kasutajatel avaldada oma arvutisse salvestatud fotosid. Trikk toimib ka loo avaldamiseks.

Ametlikult pole ka arvutist Instagrami reaalajas vestlustele ligipääs. Vestlus pole PC-versioonis saadaval ja jätab suhtlusvõrgustiku ilma ühegi peamise interaktsioonifunktsioonita. Kuid Instagram on hakanud mõne kasutaja jaoks testimisfaasis vabastama privaatsõnumite saatmise funktsiooni, mis võimaldab neil vestelda, vaadata lugemata akna loendureid, jagada arvutifotosid ja saada teateid. Endiselt pole kinnitust, millal Direct kõigile kasutajatele kindlasti saabub.

Instagrami test alustab sõnumite vabastamist otse foto: Divulgao / Instagram veebiversioonisInstagrami test alustab sõnumite vabastamist otse foto: Divulgao / Instagram veebiversioonis

Instagrami test alustab sõnumite vabastamist otse foto: Divulgao / Instagram veebiversioonis

Praeguseks on otse pääseda ainult Windows 10 rakenduse Instagrami kaudu või kasutada sama trikki, mis simuleerib Google Chrome'i sotsiaalsete võrgustike paigutust.

3. Kommenteerige sõbra lugu või reageerige sellele

Instagrami veeb võimaldab teil näha oma sõprade lugusid, olgu need siis fotod või videod, kuid te ei saa emotikonidele reageerida ega sõprade lugusid kommenteerida, nagu nutitelefonis juhtub. Pilti kuvatakse täisekraanil, kuid ainus saadaval olev menüü võimaldab kasutajatel teatada ainult väljaannetest kui sobimatutest.

Instagram s võimaldab teil reageerida lugudele emotikonidega oma mobiiltelefonis. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesInstagram s võimaldab teil reageerida lugudele emotikonidega oma mobiiltelefonis. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Instagram s võimaldab teil reageerida lugudele emotikonidega oma mobiiltelefonis. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Veebiversioonis pole samuti võimalik kindlaks teha, millal lugu parimate sõprade loendi kaudu saadetakse, kuna arvuti platvormil ei kuva see kontakti avatari ümber rohelist aura, kõik kuvab värvilist aura.

4. Muutke foto pealdist

Kui kasutajad soovivad fotol kogemata avaldatud teksti redigeerida või trükivigu parandada, peavad nad kasutama mobiiltelefoni. Instagrami veeb ei võimalda fotode muutmist pärast nende avaldamist. See tähendab, et arvutis pole teksti redigeerida, sõpru sildistada ega asukohasilte muuta.

5. Jagage fotosid Direct'i kaudu

Instagram s võimaldab teil jagada fotosid otse rakenduse Foto: Gabrielle Lancellotti mobiilirakenduse kauduInstagram s võimaldab teil jagada fotosid otse rakenduse Foto: Gabrielle Lancellotti mobiilirakenduse kaudu

Instagram s võimaldab teil jagada fotosid otse rakenduse Foto: Gabrielle Lancellotti mobiilirakenduse kaudu

Traditsiooniline väike tasapind, mis sümboliseerib jagamisikooni, ilmub isegi kõigi veebiversiooni väljaannete all, kuid ei luba teil Direct'i kaudu sõpradele postitusi saata. Arvutis on pilte e-posti teel võimalik jagada ainult teistele sotsiaalsetele võrgustikele, näiteks Facebook ja Twitter, või kopeerida URL lõikelauale.

6. Vaigistage soovimatud lood

Instagrami lugusid saab vaigistada mobiilifotodega: Divulgao / InstagramInstagrami lugusid saab vaigistada mobiilifotodega: Divulgao / Instagram

Instagrami lugusid saab vaigistada mobiilifotodega: Divulgao / Instagram

Lisaks sellele, et kasutajad ei saa lugudega suhelda, ei saa kasutajad ka soovimatute sõprade lugusid vaigistada. Instagram ei luba väljaandeid peita ei Story enda ega kontaktprofiilide kaudu, nagu juhtub mobiiltelefonide puhul. See tähendab, et ma pean inimest ignoreerima ja tema postitused käsitsi vahele jätma. Kuritegevusest väikseim: mobiiltelefonide poolt varem vaigistatud lugusid ei kuvata endiselt personaalarvutites.

Kuidas teha viktorine ja kĂĽsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kuidas teha viktorine ja kĂĽsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more