Kuidas otseĂĽlekannet Instagramist alla laadida Sotsiaalmeedia

Kuus korda, kui tehnoloogia "plahvatas" inimesi Internet

Miljonäripärimise kaotanud cheerleadi hülgasid abikaasa, põhjustel vallandatud noormees ja poiss-sõber, kes avastas oma elukaaslase reetmise. Mis on neil juhtumitel ühist? Kõik otseselt seotud sotsiaalsete võrgustike ja nutiseadmetega. Tehnoloogia arenguga on privaatsus muutumas üha hapramaks varaks. Vead, vead ja saladused võivad avalikkuse ette tulla kergemini ja põhjustada üllatavaid painutusi ja painutusi. Mõeldes sellele, loetles TechTudo alljärgnevas reas kuus korda tehnoloogia "hukka" inimesi.

LOE: Instagram: 10 rakenduse funktsiooni, mida vähesed teavad

Kuidas teada saada, kes lõpetas teid Instagramis jälgimise

Kuidas teada saada, kes lõpetas teid Instagramis jälgimise

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Viva kaotas oma pärandi Instagramis tekkinud poleemika tõttu

Laulja Johnny Hallyday pärandi kohtuprotsessis põhjustas Instagrami vaidlus. Kasutades rokkarite sotsiaalvõrgustikes avaldatud fotosid, õnnestus tähe esimese abielu lastel tõestada, et nende isa oli suurema osa oma päevast veetnud Prantsusmaal ja Ameerika Ühendriikides, nagu väitis Laeticia Hallyday. Sellega saavad nad õiguse jagada miljonäri pärandit, mille on jätnud laulja, kes on määranud oma naise rikkuse ainsaks pärijaks. See juhtum leidis aset 2019. aasta mais.

2. Naised leiavad oma mehi petnud pärast Instagramis fotode nägemist

Polmicas Instagramis: naine avastab oma mehe afääri pärast sotsiaalvõrgustikus foto nägemist Foto: Pond5Polmicas Instagramis: naine avastab oma mehe afääri pärast sotsiaalvõrgustikus foto nägemist Foto: Pond5

Polmicas Instagramis: naine avastab oma mehe afääri pärast sotsiaalvõrgustikus foto nägemist Foto: Pond5

2017. aasta novembris leidis Instagrami vooge kerides venelanna Yulia Agranovych foto, millel oli tema magamistoa aknast näha täpne vaade. Kahtlustatuna otsustas ta uurida autori profiili ja jõudis järeldusele, et naine reetis tema abikaasa pärast seda, kui ta nägi fotot oma partnerist koos oma naisega. "Ilus vaade mu mehe toast," kommenteeris Yulia oma väljavalitu postitust. Pärast arhet abikaasaga, kes väitis, et tal on suhe, esitas venelanna abielulahutuse.

3. Gal Gadot kasutab iPhone'i Huawei-telefonide piiksumiseks

2018. aasta aprillis kasutas näitlejanna Gal Gadot, kes on tuntud teatrites Wonder Womani mängimise eest, oma profiili Twitteris postitamiseks, milles ta kohtles mobiiltelefoni Huawei Mate 10 Pro oma uuema väljavalituna. Selgub, et mikroblog näeb lõpuks ette, et postitus on avaldatud iPhone'ist. Ameeriklase YouTuber Marques Brownlee tehtud rinnad läksid internetis viiruslikuks. Näitlejanna kustutas säutsu ja ütles, et kasutab Huawei seadet. Ta kinnitas viga, öeldes, et episood oli tema töötajate viga, kes kasutas postituse avaldamiseks Apple'i mobiiltelefoni.

4. Ajakirjanikud leiavad petu sobivuse käevõru tõttu

Fitbiti tarvik tuvastab sammud, pulsi ja muud ĂĽksikasjad kasutaja tervise kohta. Foto: Divulgao / FitbitFitbiti tarvik tuvastab sammud, pulsi ja muud ĂĽksikasjad kasutaja tervise kohta. Foto: Divulgao / Fitbit

Fitbiti tarvik tuvastab sammud, pulsi ja muud ĂĽksikasjad kasutaja tervise kohta. Foto: Divulgao / Fitbit

Fitbit fitnessi käevõrud on reetmise leidmisel väga olulised. See juhtum juhtus spordiajakirjaniku Jane Slateriga, kes oli toona oma poiss-sõbralt kingitusi saanud, mida ta sai kanda. Paar otsustab seadme sünkroonida, et üks julgustaks teist sportima.

Kõik läks hästi, kuni tema poiss-käevõru hakkas öösel teatama kõrgest füüsilisest aktiivsusest. Kahtlane, Jane pani tükid kokku: hoiatus Spoiler: teda ei registreeritud OrangeTheory (akadeemia kett) klassi kell 4 hommikul, tsiteeris ta Twitteris. Suhtleja sõnul juhtum leidis aset 2014. aastal.

5. Noormees kaotab töö pärast seda, kui on oma ülemusest Twitteris halvasti rääkinud

Paljude inimeste jaoks on Twitter tegelik isiklik päevik. Kasutajad annavad üksikasju oma tavapärasest rutiinist, jagavad iga päev tasulisi arste, usaldavad suhteid ja kurdavad isegi ülemuste üle. Kuid viimasel juhul võib säutsu olla kallis. Nii juhtus 2016. aastal Lucas Norbertoga, kes vallandati põhjustel pärast seda, kui ta rääkis töökoha halvasti juhtimisest ja mikroblogist.

Pood, kus Twitterer töötab, lisab lahkumisavaldusele kuus lehte trükitud postitustega. Ühes säutsus ütles Lucas, et boss saab operatsiooni ja lootis, et naaseb operatsioonitoast "nagu Michael Jackson". Tema sõnul suleti Twitteri konto, kuid mänedžer tegi võltsprofiili ja viibis kolm kuud, kogudes kõik postitused, kus ta endast või ettevõttest halvasti rääkis.

6. Haiglatöötaja vallandati pärast seda, kui ta oli tööajal tantsinud filmi "Mis tulistati"

"Mis see on?" tulemuseks vallandamine Bahia haiglas Foto: Reproduo / YouTube (Curioso Voc)

Kaks Santa Casa da Bahia haigla töötajat vallandati pärast seda, kui nad olid lindistanud ja avaldanud YouTube'is video, milles nad näisid rikkuvat funkeira Jojo Todynho laulu "Mis võte see on?" See juhtum leidis aset 2018. aastal, kui löök esitas väljakutse, milles inimesed pidid viskama põrandale, et simuleerida, et nad on löödud, ja siis tõusma üles, jätkates hävitavat koreograafiat.

Salvestuses kasutavad kaks meest vormiriietust, viibivad haiglas ja kasutavad institutsionaalseid toole. Santa Casa da Bahia ütles oma avalduses, et töötajad töötavad ilma asutuse kirjaliku loata tööta ning nad jätavad patsiendid oma teenuste järele ootama humoorikaid videoid.