Kuus parimat fotorakendust raha teenimiseks

FOAP

FOAP on ehk kõige tuntum platvorm amatöör- ja professionaalsetele fotograafidele, nii hea kui halb.

See on suurepärane, sest see tähendab, et ostjad saavad valida suure hulga fotograafide ja piltide vahel, mis hoiab neid huvitatud, kuid see on halb, sest see tekitab tugevat konkurentsi kõigile, kes soovivad platvormilt kasu teenida.

Tavahind on 10 dollarit pildi kohta, millest pool on fotograafidele. Kuna tegemist on suure platvormiga, millel on mitu kasutajat, osalevad ka mitmed kaubamärgid, mis tekitab paremini tasustatavaid töökohti (ja sellest tulenevalt ka suuremat konkurentsi). Uus värskendus toob uue kasutajaliidese, mitu sotsiaalset funktsiooni, tagasivõtmisvõimaluste täiustusi, vormide üleslaadimise malle ja mitmeid muid tööriistu piltide müügi hõlbustamiseks. Allalaadimine on tasuta ja FOAP ei võta liikmeks astumise eest tasu.

nõel

FOAP on üks suurimaid Androidi jaoks saadaval olevaid fototurge / © FOAP

Foap – mĂĽĂĽ oma fotosidInstallige Google Playsse

Snapwire

Nagu kõik selles loendis olevad rakendused, pakub Snapwire nii amatööride kui ka poolprofessionaalsete monetiseerimisvõimalusi.

Kuid see erineb veidi üldisest fototurust, kuna platvormi rõhk on pildikvaliteedil. See tähendab, et see on atraktiivsem poolprofessionaalidele, kuid rakendusel on mängimise element, mis võib meeldida ka amatööridele.

Rakendus kasutab Challenge või Requests sĂĽsteemi, et kasutajad saaksid raha teenida, kuid enne kui saate vastata kõige kasumlikumatele tuntud kaubamärkidele, peate oma oskused tõestama ja oma konto “kasvatama”. Siinkohal on keskendutud sellele, et fotograafidel oleks ostjatele hõlpsasti kättesaadav tööportfell, kust nad saaksid otse osta.

Snapwire’i tasud on väljakutsete ja taotluste eest 30% ning turul või ĂĽksikute profiilidega mĂĽĂĽdava eest 50%. See platvorm julgustab mobiiltelefoni kaameraid kasutama, kuid ei keela teiste digitaalsete piltide kasutamist nende kasutamise osas.

androidpit snapwire

Snapwire sobib suurepäraselt poolprofessionaalidele / © ANDROIDPIT

Snapwire – mĂĽĂĽ oma fotosidInstallige Google Playsse

Pildista

Scoopshot muudab mängu natuke, muutes võistluse kestma vaid ühe päeva. See võimaldab teil ka videoid üles laadida ja monetiseerida, mida keegi teine ​​selles loendis ei luba.

Tulemuseks on rakendus, mis tagab iga võistluse (mis värskendab kasutaja igapäevast huvi) igapäevase võitja, ja turg, mis võimaldab teil oma pilti hinnata. See hõlbustab ka nende elu, kes soovivad leida „Pro“ pilte, eraldatuna asukoha, nime või soo järgi, mis suurendab pildi müümise võimalusi.

Sellel platvormil “profiks” saamiseks peate loendisse panema ainult kogemused, asukohad ja pakkuma vähemalt 9 pildiga portfelli, et inimesed saaksid teie tööd tundma õppida. Seda, kui palju te fotograafina teenite, ei arvutata nii lihtsalt kui teistes rakendustes (kindel tasu, kui keegi laadib teie pildi turult alla, või osa reklaamitulust, kui pilt ostetakse võrgu kaudu ja kasutatakse reklaamis), vaid pakub madalamat sisenemismäära kui platvorm. ” poolprofessionaalid ”, välja arvatud huvi säilitamine igapäevaste tegevuste kaudu.

kĂĽhvel

Scoopshot re annab teile täieliku kontrolli hinnakujunduse ja litsentside / Scoopshot © üle

EyeEm

EyeEm on selles loendis üks suuremaid ning sellel on nii eeliseid kui ka puudusi. Hea külg võib olla, et hiiglaslik liikmete võrgustik koos skeemiga, mis annab uutele fotograafidele nähtavuse, võib aidata mõnel inimesel kära tekitada, kuid see tähendab ka, et on veel miljoneid kasutajaid, kellelt potentsiaalsed kliendid saavad osta.

Erinevalt teistest selles loendis pole EyeEm keskendunud ainult fototurule. Selle asemel ühendab see inimesi, kellele meeldib fotosid pildistada ja jagada filtrite ja muude rakendusesiseste tööriistade kaudu, ning nende piltide rahaks muutmine leiab hea viisi, kuidas kasutajad platvormile tagasi tuua.

Võite üles laadida mis tahes pildi, mida soovite turul müüa või litsentsida, ja säilitada kontroll õiguste üle (näiteks rakendus võimaldab teil määrata igale pildile erineva taseme), andes samal ajal kaubamärkidele ja agentuuridele võimaluse pilti tasu eest kasutada. Lisaks traditsioonilistele turgudele on olemas ka näitused, auhinnad, ajakirjad ja missioonid, mis aitavad kasutajaid platvormi kasutamisel hoida.

Androidpiti silmapilt

EyeEm pakub 18 miljonit liiget / © EyeEm

EyeEm – fotokaamera filtridInstallige Google Playsse

Foto salvestamine

Markedshotil (ja sellel nimekirjas järgmisel, Dreamstime) on põhiline ja lihtsustatud turg, mis keskendub ainult fotode müümiseks ruumi pakkumisele. Kuid nagu kõik teisedki, on Markedshotina peamine raha teenimise viis konkurentsi kaudu.

Kindla tasu, mis on 5 dollarit turult foto eest (pool kokkuhoiust), asemel korraldavad Markedshoti võistlusi kliendid konkreetsete nõudmistega projektide kaudu – paljud kohalikud projektid, mis eeldavad, et olete kindel asukoht.

On selge, et selle konkursi eelarve on kliendi, nõuete ja piltide arvu järgi väga erinev, kuid need kipuvad olema 100 dollarit ja rohkem. Pool- ja professionaalsetele fotograafidele pole see aga sobiv koht.

tähistatud pilt

Markedshot pakub turule kaubamärgi väljakutseid / © Markedshot

Markedshot – fotokonkursid, missioonid ja väljakutsedInstallige Google Playsse

Aeg unistada

Nagu teised mainisid, pakub Dreamstime turule oodatud funktsioone ja funktsioone, kuid hoiab asjad väga lihtsana. Samuti annab see professionaalidele mõeldud rakenduste ja tööriistade kaudu head tagasisidet müügi ja statistika kohta.

Platvormil on teie piltide jaoks mitmesuguseid litsentsimisvõimalusi, ulatudes tuluna kuni 12 dollarini pildi kohta, olenevalt sellest, millise valiku te valite. Kuigi see pole veel suuremate kaubamärkideni jõudnud, on see rakendus, mida tasub vaadata.

unistuste aeg

Dreamstime on teistega võrreldes lihtne ettepanek / © Dreamstime

Dreamstime: mĂĽĂĽ oma fotosidInstallige Google Playsse

Boonusrakendus – miPic (ainult iOS)

MiPici oleme lisanud ainult selle originaalsuse ja iOS-i seadmetega isikute jaoks mitmesse sahtlisse. Me teame, et olete seal väljas.

Selles postituses kuvatavate turuvormingute ja konkurentsi erineva pilguga saab miPic teha midagi uut ja teistsugust. Nagu Snapwire, paneb miPic fotograafidele rõhku, luues samal ajal uusi monetiseerimisrežiime. Platvorm on tarbijatele atraktiivsem kui kaubamärgid ja agentuurid.

Muidugi võimaldab see müüa ka oma pilte, kuid võimaldab tarbijatel printida fotosid otse mõnele esemele (kruusid, t-särgid jne). Teie, pildilooja, säästate 20% igast teie pilti kasutavast müügist. Kuid nagu ma ütlesin, on see saadaval ainult iOS-i jaoks.

Lõpuks

Kui otsite muid rakendusi, kus oma fotosid müüa, leiate mõne muu rakenduse, mida on kõige parem vältida. Clashoti pole uuendatud enam kui aasta ja Iconzoomerit enam kui 4 aasta jooksul!

See tähendab, et peale nende ajaprofiilide raiskamise võivad nad kujutada endast ka turvariski. Rakendusi, nagu ka operatsioonisüsteemi, tuleb ajakohastada, nii et 4 aasta jooksul värskendamata rakenduse kasutamine finantstehingute tegemiseks ei tundu hea mõte.

Kas teate mõnda muud rakendust, et oma fotodelt raha teenida?