Kuus rakenduse soovitust nutitelefoni värskendamiseks

Kui veel üks nädal on lõppemas, annab SAPO TEK teile teada mõnest rakendusest oma rutiini animeerimiseks või parandamiseks. Mõne meelelahutusele suunatud ettepanekuga on selle ettepaneku eesmärk ka teie päeva lihtsustada.

Kuna tervislikke eluviise pole alati lihtne omaks võtta, tutvustame sel nädalal rakendust, mille eesmärk on aidata neid, kes soovivad tervislikumalt toituda, ja teisi, kes soovivad muuta oma harjumusi ning saavutada paremat füüsilist ja vaimset tervist. Lisaks muudele tervisealastele nõuannetele on aeg meenutada ka mänge, milles Powerpuff Girls, Blosson, Bubbles ja Buttercup seiklusi juhivad, kuid on ka kohutavamaid ettepanekuid.

Powerpuff Girls: Monkey Mania toob kuulsad kangelannad teie peopesale

Kuulsale Cartoon Network koomiksisarjale tuginedes peavad tĂĽdrukud selles seikluses silmitsi seisma maniakahvide armeega.

Võimas Powerpuff Girls, Blosson, Bubbles ja Buttercup juhivad uut seiklust nutitelefonide tasuta videomängudes ja seekord peavad nad võtma ette võimsa ahvide armee, mis pole mõeldud “mänguks”. Selles tiitlis peab mängija viskama tegelase õhku, õiges suunas, nii et nad kukuksid alati ahvi otsa, sest kui nad vastu maad põrutavad, kaotavad nad energiat.

Eesmärk on jõuda võimalikult kaugele, kasutada võimu suurendamiseks jõupingutusi ja võimaluse korral vabaneda võimalikult paljudest ahvidest. Mäng sisaldab mitmeid missioone, näiteks müüride hävitamine või teatud erivaenlaste löömine.

Kui jõuate kauguseesmärgini, on teil ülemus, kellega hakkama saada, kogudes kaarte ja preemiaid edukate missioonide eest.

Mäng on suunatud lapsemeelsemale publikule, nimelt tüdrukutele, kes jälgivad televisioonis seriaale, sest nad on tegelasanimatsioonides väga lojaalsed ja väga värvika tasemega. Selle mängu saate iOS-i ja Androidi versioonides tasuta alla laadida


Kas vajate igapäevaste ülesannete jaoks täiendavat motivatsiooni? See rakendus aitab

Miski ei möödu rutiini ja mõnikord on kõigi loendis olevate ülesannete täitmine keeruline, eriti kõige tüütum. Rakendus Fabulous soovib aidata harjumusi muuta ning saavutada paremat füüsilist ja vaimset tervist.

Seda rakendust inkubeeritakse Duke’i ĂĽlikooli käitumisökonoomika laboris ja see on selle eesmärgi osas vaieldamatult nimetatud. Hämmastav: motiveerib mind! Mediteeri, lõdvestu, maga – see on tervise- ja fitnessirakendus, kuid selle teeb nii kuulsaks tema valik Google Play poe parimad rakendused.

Idee on aidata harjumust parandada, kuid Fabulous ei taha piirduda ülesannete registreerimise ja motivatsioonitreenerina tegutsemisega, selle asemel, et meelde tuletada saavutamatuid eesmärke või luua regulaarselt meeldetuletusi. Rakenduse kaudu soovib motivatsioon aidata välja töötada harjumusi, mis vähendavad vaimse tervise probleeme, näiteks ärevust, ja suurendavad teie igapäevast tootlikkust.

Une parandamine, kehakaalu langetamine ja füüsilise koormuse suurendamine on loetletud, kuid see on ka lõõgastav, mediteeriv ja energiat suurendav.

Rakendusi saab tasuta alla laadida Google Play poest, kuid mõned paketid on tasulised.


Toidunõustajad soovivad sügava õppimise kaudu aidata teil tervislikumalt toituda

2018. aastal käivitatud rakendus tunneb ära toidud, mida kasutajad pildistasid, esitades oma toitumisandmed.

Pühade hooaeg võib olla veel kaugel, kuid kui soovite olla valmis mitte jooneid rikkuma, võib Foodvisor olla selle missiooni liitlane. Selle rakenduse käivitas 2018. aastal samanimeline idufirma ja see lubab aidata kõiki, kes soovivad tervislikumalt toituda.

Selle loonud ettevõte kasutas süvaõppimise tehnoloogiat, et rakendus tunneks ära kasutaja napsatava toidu. Lisaks esitab Foodvisor toidu toitumisalaseid andmeid ja püüab isegi selle kaalu hinnata.

Intervjuu põhjal ettevõtte asutaja ja CMO Aurore Traniga üritab rakendus kaamera pakutavate andmete põhjal hinnata kasutaja plaadi ja nutitelefoni vahelist kaugust. Nii saate toidu mahule erinevaid hinnanguid anda.

Rakendus on Androidile saadaval Play poes ja iOS-i jaoks App Store’is. Kuigi allalaadimine on tasuta, on funktsioone, mille eest makstakse, vahemikus 7,49 kuni 64,99 eurot.

Toidunõustajal on ka lisatasu teenus, umbes 9 eurot kuus. Tellimus sisaldab täiustatud söögikava analüüsi ning võimalust rakenduses toitumisnõustajaga rääkida.


Rakenduse abil jalgrattasõit Lissabonis ja Portos

See on omamoodi Google Maps, kuid mõeldud jalgratturitele ja aitab teil täpsema marsruudi leidmiseks rattateid tuvastada.

Kui sõidate iga päev linnas rattaga, võib rakendus Bike Citizens teie reisi hõlbustada, näidates kõige sobivamat marsruuti. Siiani ja riiklikult on see rakendus saadaval ainult Portos ja Lissabonis.

Pakutavate erinevate funktsioonide hulgas näitab rakendus jalgratturitele mõeldud kaarte, eelistades rattateid sisaldavaid marsruute. Teiselt poolt näitab see kasutajale kiirust, millega ta sõidab, samuti aega ja vahemaad, mida tuleks ikkagi läbida.

Kui te ei soovi palju andmeid tarbida, saab rändlust teha ilma Interneti-ühenduseta ja kui teete marsruudil vea, pakub rakendus teile teise alternatiivse marsruudi.

See rakendus on tasuta ja saadaval iOS-i ja Android-i jaoks.


Tehisintellekt aitab aknet hinnata uues La Roche-Posay rakenduses

Ühendades tehnoloogia ja heaolu, töötas Prantsuse kaubamärk välja Effaclar Spotscan, rakenduse, mille eesmärk on laiendada dermatoloogidega peetud konsultatsioone.

Uus rakendus kasutab akne määra hindamiseks tehisintellekti ja eesmärk on, et kasutajad saaksid ravi edenemisest täpsema ettekujutuse, “sest iga päev peeglisse vaadates on need arusaamad sageli vähem usaldusväärsed,” väidab bränd.

Analüüsi läbiviimiseks on vaja pääseda veebisaidile https://pt.spotscan.com ja lugeda rakenduse Effaclar Spotcan QR-koodi. Seejärel peate laskma nutitelefoni või tahvelarvutiga teha kolm fotot: eesmine ja vasak ja parem profiil.

Sealt edasi analĂĽĂĽsib rakendus fotot “kõige väiksemates ĂĽksikasjades”, leiab puudusi, eristab neid ĂĽksteisest (akne, tumedad laigud ja pigmenteerumisjäljed) ning piirab seega naha akne taset. Alates 2. klassist soovitab Effaclar Spotcan silmast silma konsultatsiooni dermatoloogiga.

Simulaatori Enne / Pärast abil on “Diário da Pele” võimalik eelvaadata soovitatud tulemusi soovitatud rutiiniga ja jälgida evolutsioonilist olekut.


Ice Scream: Horror Neighborhood on õudusmäng nutitelefonidele

Mängijad peavad uurima salapärase jäätise müüja poolt röövitud sõbra kadumist.

See on aja küsimus, millal keegi mäletab ingliskeelset sõna jäätise, jäätise mängimist. Ja Ice Screamil on psühhopaatiline jäätisemüüja Rod, kes lapsi röövib, külmutab ja võtab oma kaubikusse. Mäng järgib sellist mänguvalemit nagu Hello Neighbor, kus salapärane vaenlane ei suuda kunagi peategelase uurimist tuvastada.

Mängija missiooniks on jälgida kaubikut tema teele erinevatesse kohtadesse ja proovida lahendada tema kurjad plaanid. Kuid tähelepanu on vaja, sest vaenlane on pidevas kassi- ja hiirekogemuses alati kõrgendatud valmisolekus, kuulates peategelase jälgi.

Mängus on mitu lahendamiseks mõeldud mõistatust, meeletud tagaajamised, kusjuures stuudio soovitab kaasahaarava õuduskogemuse saamiseks kõrvaklappidega mängida.

Ice Scream: Horror Neighborhood on tasuta mäng, mille saab alla laadida Androidile ja iOS-ile, ning see on ĂĽks väheseid õuduspealkirju, mis kindlasti Halloweeni ajal rakenduste poode ĂĽle ujutavad …