Kuus saiti, et luua oma ettevõttele veebis ja tasuta logosid Kirjastus

Kuus saiti, et luua oma ettevõttele veebis ja tasuta logosid Kirjastus

Mõnda veebisaiti saab kasutada logode loomiseks, pakkudes tasuta valmis malle, mida kasutajad saavad kohandada. Teie ettevõtet tähistavate ikoonide loomiseks on võimalik kasutada ka erinevaid programme, näiteks piltide või teksti redigeerijaid. Logod, logod või lihtsalt "logod" on visuaalsed märgid, mis identifitseerivad brändi, üksuse või toote. See aitab kujundada visuaalset identiteeti, nii et kliendid tunneksid teenuse ära. Vaadake oma kuue tasuta platvormi loomiseks kuut platvormi.

Kuidas luua keskkonnas veebiportfelli?

Ăśks 7 Canva logovalikust; teadma fotologo loomiseks kuut veebisaidi varianti: Reproduo / Canva

Canva logo valikud; teadma fotologo loomiseks kuut veebisaidi varianti: Reproduo / Canva

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Logaster (logaster.com.br) on veebiplatvorm logode kiireks ja praktiliseks loomiseks ja redigeerimiseks. Sellele tööriistale pääseb juurde iga brauseri abil ja ilma kasutajakontosid registreerimata. See tööriist piirab tasuta allalaadimist madala kvaliteediga logode näidetega.

Portugali keeles täielikult tõlgitud liidese abil loob Logaster juhusliku logo jada vastavalt mitmele võimalusele ja kasutaja tavapärastele visuaalsetele valikutele.

2 / 7Logaster võimaldab teil detaile redigeerida, kuid vesimärgi eemaldamiseks projektist on vaja allkirja. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Logaster võimaldab teil detaile redigeerida, kuid vesimärkide eemaldamiseks projektist on vaja allkirja. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Iga loodud logo reprodutseeritakse näidiskaardil ja kontorimaterjalil koos mudeli värvimustriga. See tööriist pakub ka pildiredaktorit logo sümboli ja fondi üksikasjade kohandamiseks. Registreeritud kasutajatel on aga õigus logole ainult ilma vesimärgita ja rohkematele võimalustele juurdepääsu eest peavad nad paketi eest maksma.

Ăśhildub ka igat tĂĽĂĽpi brauseritega, Canva on esitluste redigeerija, mis pakub kĂĽmneid kohandatud logo malle, eraldatuna erinevate kutsekategooriate kaupa.

Veebiplatvorm nõuab kiiret e-posti konto registreerimist, piirdudes mõne keerukama malliga klientide tellimisega. Enamik mudeleid ja redigeerimisfunktsioone on siiski tasuta.

3 / 7Lihtne kasutada ja täielikult portugali keeles, see tööriist võimaldab teil projekte alla laadida PDF-, JPG- ja PNG-vormingus Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Lihtne kasutada ja täielikult portugali keeles, see tööriist võimaldab teil projekte alla laadida PDF-, JPG- ja PNG-vormingus Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Canval on portugali liides ja sellel on lihtsad ja intuitiivsed käsud koos paljude kohandamisvõimalustega. Samuti võimaldab see tööriist jagada projekte või alla laadida neid PDF-, JPG- või PNG-vormingus.

FreeLogoDesign (www.freelogodesign.org) on ​​veebipõhine logoredaktor koos juhistega mallide loomiseks. Kümnete kategooriate ja erinevate kohandamisvõimalustega võimaldab see tööriist kasutajatel vabalt kohandada oma logo iga detaili. Sellel platvormil kuvatakse sellised funktsioonid nagu värvide muutmine, sealhulgas numbrid, fontide muutmine ning kujundite või koonuste lisamine.

4/7 FreeLogoDesign juhend pakub fotode kohandamiseks kümneid malli võimalusi: Reproduo / Daniel Ribeiro

FreeLogoDesign juhend pakub fotode kohandamiseks kĂĽmneid mallivalikuid: Reproduo / Daniel Ribeiro

FreeLogoDesign ei vaja kasutaja registreerimist, kuid sellel on tasuta versioonis suured piirangud. See teenus võimaldab teil alla laadida ainult PNG-vormingus pilte vesimärgiga ja 200 X 200 pikslit. Logode allalaadimiseks on kaks tasulist paketti: vesimärgita ning piksli- ja vormingupiirangutega või kõrge eraldusvõimega ning kümneid vormingusuvandid allalaadimiseks.

Inker (inker.co) on vektorgraafika redigeerija, mis hõlbustab logode loomist või lõpetamist, pakkudes lihtsamaid ja objektiivsemaid funktsioone. Sellele brauserile pääseb juurde, sellel tööriistal on ka Chrome'i pistikprogramm ja Androidi rakendus.

5/7Sõbraliku väljanägemisega võimaldab Inker teil luua logo nullist või importida logo kujundus, et pakkuda paremat viimistlust. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Sõbraliku välimusega võimaldab Inker teil luua logo nullist või importida logo kujundusi, et pakkuda paremat viimistlust. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Ehkki see ei paku portugali keeles tuge, on käsk sõbralik ja praktiline, kuid see sisaldab ka juhiseid ja gif-õpetusi iga ressursi kohta. Samal viisil võimaldab Inker kasutajatel logode kokkupanekut või redigeerimist vabalt kasutada, programmipilte saab importida ja eksportida mis tahes vormingus.

Vectr (vectr.com) on vektorgraafika redigeerija, millele pääseb juurde brauseritega, näiteks veebisaitidega, või täielikult Chrome'i jaoks ning Windowsi, Maci ja Linuxi tarkvara jaoks. Ideaalne neile, kes oskavad arvutis joonistada või soovivad logoprojekti lõpule viia, see tööriist pakub tõhusaid ja hõlpsasti kasutatavaid graafilisi ressursse.

6/7 Ka vektorgraafika redigeerimise funktsioonidega annab Vectr teile rohkem vabadust logo kujunduste importimiseks ja eksportimiseks. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Ka vektorgraafika redigeerimise funktsioonidega annab Vectr teile rohkem vabadust logo kujunduse importimisel ja eksportimisel. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Isegi ingliskeelse liidese abil on juhtnupud intuitiivsed ja väga paindlikud, võimaldades kasutajatel vabalt töötada oma projekti kihtidega. Vectr saab pilte importida ja eksportida AI-, EPS-, SVG-, PNG- ja JPEG-vormingus, samuti võimaldab teil saata projekte otse Facebooki või Twitterisse.

Logojoy (logojoy.com) on veebiplatvorm logode loomiseks ja muutmiseks. AI abilise kaudu esitab tööriist valikuvõimalusi, millel on mitu logo, millel on omadused, värvid ja paigutus vastavalt eelnevalt kindlaksmääratud eelistustele.

Neljas etapis saavad kasutajad määratleda logo kategooriad, valida kujunduse, valida kuni viis ikooni ja pildi värvi. Seejärel kuvab see tööriist piiramatu arvu näidiseid koos tehtud valikute kombinatsiooniga, mis võimaldab teil kohandada esitatud näidete iga detaili.

7-st 7-st Logojoy'l on abistaja eelistustega kombineeritud mudelite loomisel. Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Logojoyl on assistent eelistuste kombinatsioonidega mudelite loomisel.Foto: Reproduo / Daniel Ribeiro

Juurdepääsu saab iga brauser, Logojoy nõuab sisselogimist e-posti aadressiga, aga ka Gmaili või Facebooki kaudu sisselogimiste aktsepteerimist. Kasutajatel on õigus alla laadida maksimaalselt kolm piiratud kvaliteediga logot ja nad peavad uute eest alla laadimiseks või pildi eraldusvõime suurendamiseks paketi eest maksma.