Kuus „valmistatud Brasiilias“ rakendust, mis teil nutitelefonis peavad olema

Ja me valisime neist kuus, mis teil nutitelefonis peavad olema, salvestades need hoolikalt kausta “Utiliidid”, mis peaks olema teie telefoni avalehel. Uskuge mind, vajate seda rakendust mingil hetkel.

Kontrollige oma kulusid, vaadake

Giid

Kriisi ajal on alati teretulnud rakenduse olemasolu, mis kontrollib kõiki teie kulutusi. Ja GuiaBolso täidab seda rolli tõhusalt. Sellel on graafikud ja kontrollimehhanism, mis automatiseerib eelarve kontrolli ja on kasulik, kui plaanite meie raskelt teenitud raha kasutamist. Pangataseme turvasüsteemi rakendus ja panus finantseerimisasutuste vahelisele ühendusele, et oma kulud automaatselt lisada.

GUIABOLSOOK

GuiaBanço: praktiline liitlane kulude kärpimisel / © ANDROIDPIT

Finantskontrolli juhendInstallige Google Playsse

Mitme ĂĽlesande rakendus

Mandika maagia

See ettevõtja Aleksandar Mandici – ĂĽhe Brasiilia Interneti-teerajaja – loodud rakendus paistab silma multifunktsionaalse olemusega. Lisaks teie asukohale kõige lähemal olevate WiFi-leviala tuvastamisele õnnestub selle rakenduse kaudu koostöös Skyscanneriga täiendada ka mobiilikrediiti, tellida taksosid, broneerida hotelle ja isegi lende.

MANDIC

Mandic Magic: multifunktsionaalne rakendus / © ANDROIDPIT

WiFi Magic by Mandic – paroolInstallige Google Playsse

See jääb kogu töö jaoks

Hankige Ninja

Kui Murphy seadus nõuab teie igapäevaellu sekkumist, on rakendus Ninjas see rakendus, mida soovite oma nutitelefonis kasutada. Seda seetõttu, et see rakendus suudab kasutajaid ühendada mitme teenusepakkujaga, alates mitmesugusest tehnilisest abist, sealhulgas reform, koduteenused, tervis, nõustamine, mood ja ilu ning isegi disain.

GETNINJAS

GetNinjas: hädaolukordade ja muu sarnase jaoks / © ANDROIDPIT

Sisestage kategooria, valige teenus, vastake professionaalide filtreerimiseks mõnele küsimusele, jätke oma kontaktid ja voila! Probleem lahendatud.

GetNinjas – teenus teileInstallige Google Playsse

Pliidiga enam ei võitle

Kõik on maitsev

Kui soovite õppida süüa tegema (valves või kapriisi järgi), on Tudo Gostoso rakendus, mis aitab teid palju teie igapäevaelus. See on rakendus, mis sisaldab mitmete roogade retsepte ja jagatud kõige erinevamatesse kategooriatesse (liha, linnuliha, salat, suupisted, suupisted jne).

TUDOGOSTOSO

Kõik hea: segage köögiga / © ANDROIDPIT

Kuidas seda teha, otsige lihtsalt soovitud roog (saate seda teha kategooriaid sirvides või otsinguväljale nime sisestades) ja klõpsake videol, mis näitab teile samm-sammult, kuidas “edetabel” ĂĽles seada. Samuti saate oma retsepti ĂĽles laadida. NĂĽĂĽd on see teie otsustada!

AllTaste retseptInstallige Google Playsse

Motoboy: Teil on seda ikka vaja

Loggi

Loggi on ĂĽks neist rakendustest, mis pakub teenust, mida me arvasime, et meil pole vaja. Kuni ĂĽhel päeval … meil on seda vaja! See on spetsiaalne kohaletoimetamise rakendus, mis ĂĽhendab mootorrattaid ja jalgrattureid kasutajatega ning mis on väga sarnane programmidega nagu 99 Taxi või Uber.

LOGGI

Loggi: alati kasulik motopoiss / © ANDROIDPIT

LĂĽhidalt: kui teil on vaja midagi kohale toimetada, sisestage lihtsalt oma paki asukoht ja sihtkoht. Seejärel aktiveeritakse teile lähim motopoiss või jalgrattur – ja kui see on muidugi olemas – ning läheb sinna, kust te eseme kätte võtsite ja soovitud punkti kätte toimetasite. Tasud makstakse varem registreeritud krediitkaardi kaudu. Nii lihtne see ongi.

LoggiInstallige Google Playsse

Ideaalne rakendus lahedate kohtade leidmiseks

Kekanto

Ehkki idee ei ole täiesti originaalne, eristab Kekantot konkurentidest selle kiirus tulemuste esitamisel ja teabe kokkuvõtlik koondamine. See rakendus on interaktiivne juhend restoranide, baaride, vaatamisväärsuste, kinode, teatrite, avamiste ja paljude teenuste leidmiseks rohkem kui 200 Brasiilia linnas.

KEKANTO

Kekanto: kõik restoranide, baaride ja muu kohta / © ANDROIDPIT

Igas asutuses on teave, näiteks hinnaklass, mis tüüpi kaarte aktsepteeritakse, lahtiolekuajad, keskkonna tüüp, kellele näidatakse, kui broneeringuid aktsepteeritakse jne. Samuti on asukohafotosid ja kasutajate ülevaateid. Ja jah, rakendus pakub asukohakaarti ja käivitab Google Mapsi, et näidata kasutajale, kuidas sinna jõuda.

Kekanto – restoranid ja näpunäitedInstallige Google Playsse

Kas kasutate tavaliselt rakendusi? Valmistatud Brasiilias oma nutitelefonis? Milline?