Kuidas mobiiltelefoni kaudu sisse logida kellegi teise Gmaili | E-posti aadress

Kuus varjatud Gmaili funktsiooni, mis võivad teie elu lihtsamaks muuta | E-post

Gmailis on mitu funktsiooni, mida kasutajad teavad harva ja mis võivad olla igapäevaelus kasulikud. Triki saab kasutada nii veebiversioonis kui ka Androidi ja iPhone'i (iOS) rakendustes. Google'i e-posti teenus võimaldab näiteks e-kirju kiiresti tõlkida, faile otse Google Drive'i salvestada ja isegi mobiilirakenduses push-teadete arvu muuta.

LUGEGE: Gmailil on 'uus nägu' ja tasuta lisafunktsioonid; Vaata

Muud ressursid on arvutiversioonis seotud sõnumite korraldamisega. Sildi kategooriat on võimalik muuta, lihtsalt lohistades vestlust ja leides ikkagi lemmikute e-kirju tähistavate tähtede peidetud värvid. Siin on kuus Gmaili salafunktsiooni, mis võivad teie elu lihtsamaks muuta.

1-l 7Gmail-ist on peidetud funktsioon arvuti- ja mobiilifotodel: Marvin Costa / TechTudo

Gmailis on peidetud PC-de ja mobiilifotode funktsioonid: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Parema nupuga käsud

2-st 7Gmail-ist on hiire parema nupuga avanevas dialoogiboksis kasulik käsk Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Gmailis on avatud dialoogiboksis hiire parema nupuga kasulik käsk Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Viimane teenuse värskendus lisab dialoogi menüüsse uue käsu, mis avaneb hiire parema nupuga klõpsamisega sõnumil. Kiirklahvid kiirendavad Gmailis mitmesuguseid tegevusi. See võib hõlmata näiteks e-kirjade peatamist, teatud saatjatelt e-kirjade otsimist, kausta- või kategooriavestluste muutmist, muude brauseri vahekaartide teadete avamist muude funktsioonide hulgas.

2. Muutke järjehoidjaid hõlpsalt

3 / 7Gmail võimaldab teil hõlpsalt muuta foto-e-posti silte: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Gmail võimaldab teil hõlpsalt muuta fotode e-posti silte: Reproduo / Rodrigo Fernandes

See näpunäide kehtib kõigile, kes kasutavad e-kirjade haldamiseks silte. Kategooriaikooni lohistamine e-posti aadressilt teisele sildile muudab kategooria sõnumis automaatselt. See teenus küsib ka seda, kas soovite, et saatja kõik meilisõnumid lisataks uude kategooriasse, säästes aega.

3. Saate oma mobiiltelefonilt konkreetseid teatisi

4/7 oluliste e-posti teavituste aktiveerimine Foto: Reproduo / Helito Bijora

Oluliste e-posti teavituste lubamine Foto: Reproduo / Helito Bijora

Saate Gmaili konfigureerida saatma teavitusi ainult teatud e-kirjade kohta, vältides igal ajal soovimatute hoiatuste saamist. See funktsioon töötab brauseris ning iOS-i ja Androidi rakenduste versioonides. Selleks avage e-posti seadete jaotis "Teavitused". Seejärel määrake, kas soovite saada märguandeid kõigi sissetulevate e-kirjade kohta, mis on tähistatud kõrge prioriteediga või kui uusi sõnumeid pole.

4. Lemmik erinevate värvitähtedega

5-l 7Gmail-l on värvilised "peidetud" tähed lemmikteadete märkimiseks. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Gmailis on lemmikteadete tähistamiseks värvikad "peidetud" tähed. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kui teil on igav kasutada lemmikmeilisõnumite esiletõstmiseks ainult kollaseid tähti, saate veebiversiooni ikoonidele lisada uusi värve. Selleks vajutage postkastis hammasrattaikooni ja avage Seaded. Seejärel leidke jaotises Üldine väli Tärn ja lohistage koonus, mille soovite vahekaardile Kasutamine. Lisaks värvilistele tähtedele on saadaval ka hüüumärkide, ülekuulamiste ja muude sümbolitega ikoonid. Uute värvide kasutamiseks klõpsake lihtsalt korduvalt e-kirja tärnikoonil, kuni leiate soovitud valiku.

5. Salvestage manused automaatselt Google Drive'i

6-st 7Gmailist saate salvestada e-posti manused otse Google Drive'i foto: Reproduo / TechTudo

Gmaili abil saate e-posti manuseid salvestada otse Google Drive'i foto: Reproduo / TechTudo

Ainult ühe klõpsuga saate manused otse Google Drive'i salvestada. See funktsioon on kasulik püsivatele pilveteenuse kasutajatele ja ka arvuti mälus olevate failide liigse vältimiseks. Saatmiseks puudutage lihtsalt Google Drive'i ikooni, mis kuvatakse veebiversioonis ja Androidis iga manuse kohal. IPhone'is pean pilve salvestamiseks nupu leidmiseks avama faili. Kõigil platvormidel toimub saatmine kohe, kuid arvutis on endiselt võimalik valida kaust, kuhu faile hoitakse.

7-st 7Gmail-ist on integreeritud Google'i tõlkefotod: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Gmail on integreeritud rakendusega Google Translate Photos: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Gmaili on integreeritud Google Translate'iga ja see võimaldab teil tõlkida mis tahes sõnumeid veebiversioonis. Selleks kontrollige menüü avamiseks kolme punkti ikooni ja valige suvand Tõlgi sõnum. Kui süsteem ei tuvasta lähtekeelt, saate selle käsitsi konfigureerida, samuti keele, milles sõnum tõlgitakse. Protseduur toimub Gmailis endas ja see ei nõua laienduste installimist ega brauseri muude lehtede avamist.

Kuidas kustutada oma Google'i kontolt „kaheastmeline kinnitamine”? Uurige seda TechTudo foorumist.

Tutvuge Gmaili uute ainulaadsete funktsioonidega

Tutvuge Gmaili uute ainulaadsete funktsioonidega