Laadige alla: Androidile ametlikult välja antud Asphalt 9 Legends

Asphalt 9 on ju saabunud. Pärast pikka ootamist saavad fännid nüüd alla laadida mängu, mis täna ametlikult välja antakse (25/7). Ametlik turule toomine peaks toimuma siiski homme, 26. päeval, kuid huvitav on see, et Gameloft on teinud mängu Google Play poes kättesaadavaks ja allalaaditavaks.

Neile, kellele Asphalt-seeria pole tuttav, on Asphalt-seeria nutitelefonides tohutult edukas olnud ja eelmine versioon oli Play poes kõigi aegade kõige allalaaditumaid mänge. Kauni graafika, suure valiku autode ja rööbasteedega on see seeria lisaks suurepärastele juhtelementidele kahtlemata kasutajate lemmik.

Võrreldes eelmise mänguga näeme, et graafika on veelgi parem. Uuel pealkirjal on mitmeid täiustusi, alates uuest litsentsitud sõidukite komplektist (neid on nüüd kokku 50) kuni uute rööbaste ja uute rööbasteni välja. Samuti on võimalik mängida kuni 7 inimese mitmikmänge.

Ekraanipilt 20180725 134221

Asphalt 9 / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige mäng alla otse Play poest või laadige siit alla APK-fail

Kuigi mäng on tasuta, on selles võimalik sisseoste teha näiteks maalide või isegi uute autode jaoks. Mängu karjäärirežiimi lõpuleviimiseks pole siiski vaja osta. Mängu toimimiseks peab teil olema nutitelefon, millel on vähemalt 2 GB RAM-i ja pidev Interneti-ühendus.

On veel vara öelda, kas see uus versioon tuleb sama edukas kui eelkäijad, kuid Gameloft on uue Asphalt 9-ga teinud head tööd.

Kas teile meeldib Asphalt seeria? Kas olete seda uut mängu katsetanud?