Laadige alla: Gmail saab uue postkasti liidese ja funktsioonid

Gmail on Google’i tavaline e-posti klient ja see on eelinstallitud Androidi nutitelefonidesse. See rakendus on praktiline ja tuntud oma integreerimise poolest teiste pilveteenuste ja muude OS-i funktsioonidega. Materjalidisainist inspireeritud uus välimus on jõudmas uutele kasutajatele.

Pimedat teemat pole ja liides on valgem kui varem. Põhimõtteliselt võtab see kokku uue Androidi Gmaili liidese, mis järgib nüüd sama versiooni Disaini stiili kui veebiversioon. E-posti klient kannab ka uudiseid Inboxist, teenusest, mille Google mõned aastad tagasi käivitas ja mille ettevõte kavatseb märtsis sulgeda.

Salajane režiim e-posti jaoks, manuste vaatamise võimalus ilma sõnumit avamata (saate kiiresti vaadata fotosid või PDF-faile, ilma et peaksite vestlusi avama või sirvima), uued meeldetuletusmustrid ja uus otsingusüsteem avakuva ülaosas on üks parimaid uudiseid. Uus Gmail sai hoiatussüsteemi sarnase veebiversiooni, kus kasutajaid teavitatakse kontode kummalisest käitumisest, rämpspostist ja muust kahtlasest tegevusest.

Ekraanipilt 20190130 kĂĽljel 174755

Gmaili uus ilme / © NextPit

Samuti on avakuval võimalik valida vestluse kuvamise tihedusrežiim tavalise (laiem ja eelvaatega) seast, mugav ja kompaktne, viimane sobib kõige paremini väiksemate ekraanide jaoks.

Versiooni 9.1.13.23 saab käsitsi alla laadida ja installida APK Mirrori veebisaidilt. Uue ilme aktsepteerimiseks tuleb Gmaili rakendus värskendada uusimale versioonile. Uuendused ilmuvad järk-järgult alates tänasest. Gmaili saab alla laadida otse Play poest:

GmailInstallige Google Playsse

Kas kasutate Gmaili?