Laadige alla: Microsoft Edge võidab uues värskenduses omareklaamide blokeerija

Peale Google’i omakeelse Google Chrome’i on meil Google Play poes allalaadimiseks saadaval mitu brauserit. Nende hulgas on ĂĽks, mis on saanud palju eeliseid, ma räägin Microsoft Edge’ist, mis ĂĽletas 5 miljoni allalaadimise piiri.

Microsoft tähistab seda saavutust väga, sest nende numbritega edestas see teisi konkureerivaid brausereid, nagu Mozilla Firefox, Dolphin Browser ja isegi Samsung Internet Browser, saades nii ettevõtte jaoks oluliseks verstapostiks.

Ja Microsoft ei tee isegi nalja, nii palju, et see toob nĂĽĂĽd uudsuse, mis on tema algne reklaamiblokeerija Microsoft Edge’i mobiiliversiooni jaoks. See on juba saadaval neile, kes on beetatestiprogrammi registreerunud, ja see on peagi kõigile kättesaadav.

Uut kohalikku tööriista saab aktiveerida Microsoft Edge’i konfiguratsioonimenĂĽĂĽs ja see välistab vajaduse installida veebisaitidel reklaamide blokeerimiseks teatud pistikprogramme.

Microsofti servade kombinatsioon 1

Microsoft Edge / © ekraanipilt: AndroidPIT

Microsoft EdgeInstallige Google Playsse

Teine väga huvitav funktsioon on režiim InPrivate, mis võimaldab kasutajatel sirvida anonüümses režiimis. Lõpuks on Edge veel üks esiletõstmine selle sagedased värskendused, milleks Microsoft on väga hea.

Ja kas soovite proovida Microsoft Edge’i?