Laadige alla: Shining Force Classics SEGA-st tasuta Play poes
PRIJAVE

Laadige alla: Shining Force Classics SEGA-st tasuta Play poes

Segast on saanud videomängude maailmas võimukandja, kuna ettevõte toodab oma konsoolid ja lisaks on tal mitmeid oma mänge, mis on nüüd unustatud ja kunagi pole uut versiooni välja antud. Suurepärane klassikaline näide on Shining Force mäng, mis saabus nüüd Androidi jaoks tasuta.

Shining Force oli Mega Drive ajastu edukas üks sel ajal ettevõtte enimmüüdud mänge. Selle tulemuseks oli veel kaks algse mängu järge, mis panid Shining Force saaga tohutu edu saavutama. Neile, kellele pole võõras, on Shining Force RPG-mäng, mis pakub lahingut pöörde kohta ja millel on üks parimaid süžeesid, mida RPG-mäng on eales teinud.

Mäng tuleb läbi projekti Sega Forever, mille eesmärk on taaskäivitada klassikaline Sega mäng Androidi ja iOS-i platvormidele. Nimega Shining Force Classics, see pakett esitleb kolme mängu sarjast: Shining in the Darkness, Suure kavatsuse pärand ja Shining Force II. Kolme mänguga paketi saab Play poest tasuta alla laadida.

Ekraanipilt 20181029 122724Shining Force Classics / AndroidPIT (ekraanipilt)

Laadige siit alla otse Play poest

Mõned reklaamid kuvatakse siiski, kuid ükski neist ei takista hasartmänge. Kuulutuse täielikuks kustutamiseks pean maksma 16,90 R $. Kollektsioon on ülikerge ja töötab igas nutitelefonis, isegi vanematel mudelitel, millel on ainult 1 GB RAM-i. Nii et ärge raisake aega ja laadige alla see kaunis kollektsioon, et meenutada Mega Drive'i häid aegu.

Kas sa tead lugu Shining Powerist?

. (tagsToTranslate) Android (t) Mängud (t) RPG mängud (t) Shining Force Classics (t) Sega (t) Mega Drive