contadores estadisticas Saltar al contenido

Laadige failid Gmaili kaudu alla lohistades

Et ma olen Gmaili fänn, olen kindel, et ma ei üllata kedagi. Olles enam kui viis aastat olnud minu peamine e-post, olen saanud selle senist arengut jälgida. See areng pani mind temasse veelgi rohkem armuma.

Vaadates lühidalt oma värskendusi alates selle aasta algusest, näeme, et teie turvalisus on tugevdatud (1) (2) (3), seda järjehoidjate korraldamine täiustatud, lubatud sisestamine pilt otse sõnumi põhiosas, mis hõlbustab failidega manustamist "Lohista" variantvõida HTML-allkiri, Lisaks sellele, et lubame nüüd seda ka paljudele kontodele on juurdepääs, samal brauseril.

Kõigist nendest uutest funktsioonidest hoolimata mõistan, et Gmail pole täiuslik. Ja tänu foorumile on mul võimalus kogeda selle kasutajate raskusi ja kaebusi. Jah, neid on palju. Seda ei saa parandada umbes 200 miljoni kasutajaga universumiga võrreldes, kuid teenindajad pole sugugi vähem olulised. Võin isegi tagada, et kasutajate kõiki kaebusi võetakse arvesse. Kui funktsioonide järele on näiteks suur nõudlus, õpitakse nende rakendamise võimalust ja võimalusel lisatakse see Gmaili (isegi kui see toimub Labsi kaudu).

Kuid see ei puuduta ainult kaebusi, et Gmaili meeskond töötab. Uuendage ja ajakohastage seda teenust, mis juhendab selle arendajaid.

Uuendustele mõeldes on Gmail just saanud võimaluse kasutajatel salvestada arvutitesse sõnumitele lisatud faile. Selleks on lihtsalt vaja, et kasutaja pääseb kirja juurde manustega, klõpsake linki lae alla või failikoonuse kohal ja lohistage tööala või soovitud kaust. Nagu tavalise allalaadimise korral, kuvatakse edenemisriba ja kui olete lõpetanud, pääseb lihtsalt soovitud faili juurde.

See uudsus on saadaval ka Google Appsi kasutajatele, kuid uut võimalust saavad kasutada ainult Google Chrome'i kasutajad.

Ja teie, milliseid uudiseid soovite Gmailis näha?

Tänan sind sõbra eest Newton Mota näpunäide!