Laadige iTunes’is (iOS) alla tasuta mängud: täielik juhend

Mängud iPhone’ile, iPadile ja iPod Touchile on suurepärane meelelahutus, mis aitab teil aega veeta kiiremini, kus iganes te ka poleks. Parim on see, et iTunesist leiate mänge igale maitsele.

ITunesi, iOS-i rakenduste pood, peamiste mängustiilide seas on tegevuste, seikluste, arcade, laua, kaardi, kasiino, täringute, pusle, võidusõidu, RPG, strateegia ja spordi võimalused.

Hea uudis on see enamiku neist mängudest saab tasuta alla laadida nutitelefonist või tahvelarvutist. Ei tea, kuidas seda teha? Niisiis, otsige siit täielik juhend iTunesist tasuta mängude allalaadimiseks ja oma lemmikute tagamiseks!

Kuidas tasuta mänge iTunesist alla laadida

Mängu allalaadimine iOS-i jaoks on suhteliselt lihtne protseduur, kuid nõuab põhilisi üksikasju. Rakenduse allalaadimiseks on vaja Apple ID-d.

Kui kasutate juba muid Apple’i teenuseid, näiteks iCloud, on teil juba Apple ID, kasutage seda lihtsalt iTunes’i / AppStore’i sisselogimiseks, mis võimaldab teil alla laadida.

Kas teil pole Apple ID-d? Sujuvalt, Saate selle muuta kiireks, lihtsaks ja võrgus. Selleks järgige samm-sammult:

 1. Minge aadressile https://appleid.apple.com/#!&page=signin;
 2. Kerige alla, tuvastage ja klõpsake nuppu “Loo oma Apple ID”;Laadige iTunes'is (iOS) alla tasuta mängud: täielik juhend
 3. Sisestage isikuandmed, nagu ees- ja perekonnanimi, riik ja sĂĽnniaeg;
 4. Looge oma Apple ID ja parool;Laadige iTunes'is (iOS) alla tasuta mängud: täielik juhend
 5. Töötada välja vastused turvaküsimustele;
 6. Valige, kas soovite Apple’ilt saada uudiseid uudiste kohta;
 7. Sisestage saidi loodud pildimärgid, et oma juurdepääs tõestada;
 8. Klõpsake nuppu “Jätka”.

Valmis! Teie Apple ID on loodud ja saate seda kasutada oma iPhone’is, iPadis või iPod Touchis rakenduste poest tasuta mängude otsimiseks ja allalaadimiseks. Selleks võtke vastu järgmised soovitused.

 1. Avage oma seadmes iTunes / App Store;
 2. Logige sisse oma Apple ID abil;
 3. Puudutage nuppu “Mäng”, mis on saadaval poe allosas asuvas menĂĽĂĽs;
 4. Kerige menüüsse „Top Free“. Kõigi enim allalaaditud tasuta rakenduste nägemiseks pühkige loendit külili;
 5. Puudutage mängu, mis teile kõige rohkem meeldib, selle üksikasjaliku teabe nägemiseks;
 6. Valige “Hangi” ja allalaadimine algab automaatselt. Kui installimine on lõpule jõudnud, puudutage selle avamiseks ja lõbutsemiseks mängu ikooni!

Teatud tasuta mängude allalaadimine iTunesist

Keegi soovitas teile tasuta mängu ja soovite selle alla laadida, kuid te ei tea, kuidas ja mida selle rakenduse leidmiseks teha? Sellisel juhul järgige järgmisi soovitusi:

 1. Avage iTunes / App Store;
 2. Puudutage lehe alumises menĂĽĂĽs asuvat ĂĽksust “Otsi”;
 3. Sisestage allalaaditava rakenduse nimi;
 4. Sarnaste nimedega rakenduste loend kuvatakse automaatselt. Valige, mida otsite;
 5. Kontrollib kirjeldust ja kas see sobib otsitava rakendusega? Sellisel juhul puudutage käsku “Hangi” ja allalaadimine algab automaatselt.

Lisateave ja näpunäited iTun es’i tasuta mängude allalaadimiseks

 1. Võib-olla küsitakse enne mängu allalaadimise alustamist Apple ID-d uuesti, lihtsalt kinnituse saamiseks. Sel juhul sisestage teave lehel näidatud väljadele. Kui Face ID või Touch ID on konfigureeritud, saate seda kasutada ka ilma andmeid sisestamata;
 2. Enne selle allalaadimist lugege rakenduse kirjeldust, nii on võimalik kontrollida, kas teie nutitelefonil, tahvelarvutil või iPodil on mängu käivitamiseks soovitatav konfiguratsioon;
 3. On võimalus, et te ei pruugi oma huvi tekitanud mängu alla laadida ja suurim süüdlane on mälupuudus / vähenenud mälumaht.

Selle olukorra lahendamiseks kontrollige ja kustutage rakendused, mida te enam ei kasuta, et teha ruumi uuele. Lisaks varundage failid, mida saab teha näiteks iCloudi (pilvemäluteenuse) kaudu;

 1. Kontrollige perioodiliselt, kas teie seadme iOS on ajakohane. See soovitus on oluline, kuna mõned mängud ühilduvad ainult operatsioonisüsteemi uuemate versioonidega, nii et nende ajakohastamine hoiab allalaadimisel probleeme.