Laadige oma telefoni alla Android 4.4 valija

Android 4.4 KitKati abil on Google toonud uudiseid nagu Hangouts sõnumside jaoks, Google Experience Launcher (praegu ainult Nexus 5 jaoks) ja täiustatud funktsioonidega helistajad. Lõppude lõpuks oli helistamisrakendus saadaval ainult Nexuse seadmete jaoks … siiani. Kui teil on nutitelefonile juurjuurdepääs ja kasutate Android 4.4 jaoks kohandatud ROM-i, aitäh Androidi politsei saavad seda nĂĽĂĽd kasutada juhend KitKati valija nutitelefoni installimiseks.

Google kitkat helistaja

Google Dialer või Google Dialer! / © NextPit

Tehniliselt pole Google Dialer (ametlik nimi) KitKati osa, kuna see ei kuulu AOSP-sse. See on alternatiivne tarkvara tavalistele AOSP-valijatele, näiteks Google Play muusika rakendus, mis asendab AOSP-i muusikarakendust, või Chrome, mis asendab AOSP-brauserit. Nimi „KitKat Dialer“ valiti seetõttu, et Google käivitas rakenduse Nexus 5, mis käivitus Android 4.4 KitKati versiooniga.

Kitkati helistaja

Google’i helistamisrakendus on Helistaja! / © NextPit

Eeltingimus

Selle protsessi täielikuks toimimiseks peate seda tegema juurjuurdepääs seadmed ja a kohandatud ROM (ametlik või alternatiivne) Android 4.4 KitKati jaoks:

Rakendus saab helistada ainult siis, kui teil on juurjuurdepääs. Seetõttu on tungivalt soovitatav säilitada kõnede algrakendus, isegi kui see on üleliigne. Kui teil pole juurjuurdepääsu, pakub rakendus ainult otsingut, mis on sarnane funktsiooniga „Kollased lehed”.

Filtrite huvides vajate kanderaketti, seega soovitame Nova Launcherit. See on vajalik, kuna rakenduse ikooni ei pruugi ilmuda. Selle parandamiseks peate pääsema Nova Launcheri seadetele, vajutades ja hoidke all avaekraani, seejärel valige Otseteed> Tegevused> Google Dialer või Dialer, avage see ja valige „Phone”.

Tähelepanu! See tarkvara on mitteametlik, seega on alati oht. Mina ega AndroidPIT ei vastuta sellest protsessist tulenevate probleemide eest.

Kitkati valija 4 4

© NextPit

Toimikud

Helistaja saab installida APK või ZIP-faili kaudu. Failid leiate allpool:

APK: com.google.android.dialer-1.01.apk

ZIP: com.google.android.dialer-1.01.flashable.zip

Kitkat helistaja 4 4 juur

© NextPit

Installige KitKat Dialer või Google Dialer

  • Laadige alla ZIP- või APK-fail.
  • Kui otsustate ZIP-i kasutada, peate selle taastereĹľiimi kaudu vilkuma.
  • Kui teie valik on APK, peate selle kausta käsitsi kopeerima / system / app-priv
  • Peale selle peaksite pärast APK õiguste kausta teisaldamist muutma ka APK õigused 644-ks.
  • Taaskäivitage sĂĽsteem.

Põhineb Androidi politsei, seal on mõned vead, nii et nagu eespool mainitud, salvestage oma AOSP-valija, kuid pole vaja seda tavalise valimisrakendusena salvestada. Mis saab kogemusest?