contadores estadisticas Saltar al contenido

LaCie käivitas kahekordse RAID-draivi USB 3.0-ga

Mac Pro koos LaCie 2BigKoostöös Symwave'iga tõi LaCie eile turule uue versiooni topelt ajam 2Big, toetab uusi (ja kiireid) USB 3.0 ühendusi. Ettevõtte sõnul pakub see uus standard SATA ja RAID-kontrollerite vahelise ühenduse abil lisaseadmete kirjutamiskiirust kuni 275 MB sekundis.

Selle toote ainus negatiivne probleem on see, et uus ühendus ei ühildu veel Maciga – asi, mis ei sõltu otseselt LaCiest, vaid Appleist. Ehkki uus USB 3.0 standard on tavapäraste personaalarvutite vahel hakanud aeglaselt töötama, pole ennustust, millal näeme USB 3.0 Apple'i arvutites isegi Mac Pro jaoks mõeldud laienduskaardina.

Uus suure jõudlusega 2Big ja selle mahutavus (kuni 4TB) on professionaalsetele kasutajatele, eriti neile, kes töötavad intensiivselt kõrglahutusega video abil, väga meeldiv tegur. Kuigi USB 3.0-ühendus Macis ei tööta, garanteerib LaCie, et ta valmistab kõik oma tooted vastavalt uutele standarditele, mis sellega ühilduvad.

Uus 2Big alustab esimeste ostjate tarnimist 2010. aasta alguses. Lisateavet selle kohta saab järgmisel aastal CES (Consumer Electronics Show), mis toimub jaanuari esimestel nädalatel.

(Macworldi kaudu)