LaCie toob turule uue kaasaskantava SSD, millel on langemiskindel USB-C

Kui olete alati liikvel ja vajate töö tegemiseks kaasaskantavat SSD-d, siis Prantsuse riistvara tootja LaCie – tuntud oma välise kõvakettaliini poolest Kare – esitleb uut draivi, millel on USB-C-port, mis peab vastu kukkumisele ja suurele ĂĽlekandmisele, redigeerimisele ja varundamise kiirusele.

LaCie kaasaskantav SSD

Nii Maci kui ka PC-ga ühilduval SSD-l on USB-C-port ja see tuleb lisaks USB-C-kaablile ka USB-A väljundiga. USB-C liidese abil võimaldab see failiedastust kiirusega kuni 10 GB / s.

Üldiselt võib lugemiskiirus ulatuda 540 MB / s, mis on piisav ühe tunni pikkuse 4K video edastamiseks kiirusega 30 kaadrit sekundis vähem kui minutiga; salvestuskiirus kuni 500 MB / s.

Vaatamata tugevatele omadustele täidab LaCie kaasaskantav SSD oma lubaduse: see on ettevõtte ĂĽks väiksemaid ja kergemaid väliseid draivivõimalusi ning mahub hõlpsasti kotti või seljakotti – tootja reklaami järgi mahub 500 GB mudel isegi taskusse.

LaCie MacBook Pro ja USB-C SSD

LaCie juhib tähelepanu sellele, et see mudel sobib kasutajatele, kes reisivad ja vajavad vastupidavat SSD-d; seetõttu on selle kukkumiskindlus kuni kaks meetrit – MacRumors testis seadet ja leidis pärast paari tilka, et väline ketas ei olnud kahjustatud.

Nagu me ĂĽtlesime, pakuvad SSD-d suurepärast toimetamist, nii et LaCie pakub kuu aja jooksul tasuta Adobe plaani kõigi Creative Cloudi rakendustega – saadaval ainult mõnes riigis. Sellel on versioon 500 GB (125 dollarit), 1 TB (270 dollarit) või 2TB (540 dollarit) sisemälu ja on peagi Amazonis mĂĽĂĽgil.