Ladina-Ameerika esimene Apple’i lipulaev, mis avatakse 27. septembril

Selle aasta algusest oodatud Apple saab lõpuks esimese ametisse asuda pood lipulaev peal Mehhiko (jne Ladina-Ameerikakahe nädala pärast – täpsemalt, edasi 27. september.

Nagu me teatasime, Apple vahel asub Mehhiko ja see pidi uksed avama aasta esimestel kuudel, kuid mõned muudatused projektis on sundinud ettevõtet avama suurema poe, mis on sarnane maailma kõige ikoonilisemate rajatistega.

Elegantse Polanco naabruses Antara moemajast mõne sammu kaugusel asuvlipulaev kõrge profiiliga ”, mille disain sarnaneb hiljuti Taipeis (Taiwan) avatud Apple Xinyi A13-le. Hiljuti eemaldati teoseid kaitsev barjäär vinüülseina paigaldamiseks, mis peaks kauplust avamiseni varjama, kuid see võimaldab jalakäijatel poodi näha.

Ă•unasaal vahel

Sarnaselt teistele lipulaevad, nagu taasavatud Apple Aventura, toetavad puitkatust klaas- ja kiviseinad, kaitstes avarat fuajeed, mis sisaldab ettevõtte põhiteenuseid, näiteks Geenius Grove ja keskkond, kus sessioon toimub Täna Apple’is. Selles poes on ka a koosolekuruum äriklientidele – segment, mis on eeldatavasti ĂĽks peamisi Apple’i Ladina-Ameerika äritulusid mõjutavaid tegureid.

Apple vahel

Avamise tähistamiseks pakub Apple mõningaid eriseansse alates Täna Apple’is, sealhulgas kaupluses ja väljaspool kauplust:

  • Kunstikäik: Uurige Polanco värve ikooniliste muuseumide ja Mexico City kunstiinstallatsioonide kaudu, et luua rakenduses Procreate värvipaletid.
  • Fotoekskursioon: Polanco linnapildid keskenduvad kunstiliste fotode tegemisele, poe ĂĽmbruse maastiku nurkade, peegelduste ja tekstuuride jälgimisele.

Vastavalt saadud teabele AppleInsider, avatakse uus pood „teiste ees lipulaevad mida plaanitakse Brasiilia ja Kanada muutuva turudünaamika tõttu ”, mis tähendab, et Apple kavatseb (või kavatseb) laiendada oma jaemüüki nendes riikides.

Peale peagi avaneva Apple Antara on Mehhikos veel ĂĽks Apple’i pood: Apple Via Santa Fe. Uus ametisse astumine lipulaev see toimub kell 17.00 (kohaliku aja järgi) ja töötab avatud nädalavahetusel tavapärasel ajal.

Apple Fifth Avenue

Nagu selgus viimasel Apple’i eriĂĽritusel, kuulus ja alati kuulus Apple Fifth Avenue pärast pikka renoveerimist taasavatakse.

Apple Fifth Avenue klaasikuubik

Me muudame oma ikoonilise poe avatud ruumi igasuguseks koostööks. Loodud linna jaoks, kus loovus ei maga kunagi. Külasta meid pidulikul nädalal, et saada inspiratsiooni linna parimatelt loovatelt talentidelt.

Uuesti avamine toimub 20. septembril (sel ajal algab uute iPhone’ide fĂĽĂĽsiline mĂĽĂĽk), kohaliku aja järgi kell 8 hommikul. Tegevuste ajakava on võimalik uuesti avamise ajal kontrollida poe uuel (stiilsel) lehel.

Apple Omotesando

Cupertino hiiglane teatas ka, et 20. septembril avatakse taas ka selle üks Tokyos asuvaid poode Apple Omotesando, mis on pärast mitu kuud ehituseks suletud.

Apple Omotesando taasavamine

Nii nagu Fifth Avenue kaupluses, on ka uut iPhone’i võimalik osta nii turule laskmise päeval kui ka uuesti avamisel, mis toimub kell 8 hommikul (kohaliku aja järgi).

MacRumorsi kaudu