contador gratis Saltar al contenido

Lahendage oma iPhone’i abil Rubiku kuup

Pemilihan warna

CubeCheater80ndate palavik, see tähendab Ruubiku kuubik müüdi Brasiilias nime all maagiline kuup. Mul on üks kodus ja mu õde süüdistab mind siiani mängu “keerutamises”. Ma arvasin alati, et tavalistel inimestel on seda võimatu lahendada, kuid nüüd saan selle lõpuks valmis tänu hämmastavale abile CubeCheater.

See geniaalne rakendus lubab pakkuda Cube’ile lahenduse maksimaalselt umbes 20 liigutusega, olenemata nende mitmekesisusest.

Selleks peate pakkuma rakendusele värvikujunduse tõelise kuubi mõlemal küljel. Seda saab teha käsitsi või automaatselt, nägusid pildistades. Pärast pildi tegemist proovib programm tuvastada tõeliselt head värvid. IPod touchil pole sisseehitatud kaamerat, kuid saate teha pilte teiste telefonidega ja saata need e-posti teel.

Värvide valikSamm-sammult lahendus

Sellega saate mõne minuti jooksul lahendada selle, mille saavutamiseks kulus paljudel inimestel (ka mul endal) aastate jooksul.

See võlurakendus on ainult tasuline 0,99 dollarit (üle 2 reaali) ning ühildub iPhone’i ja iPod touchiga püsivara 2.0 või uuema versiooniga. Otse App Store’is.

[terlihathebat[vistonoótimoBlog AppStore]