Lahinguväljal V on sõjas naisi ja see on mõned mängijad vihaseks teinud

Tundub, et asjaolu, et Battlefield V-l on naised II maailmasõjas peategelastena ja aktiivsed osalejad, häirib mõnda mängijat.

Esimene jupp Lahinguvälja V. Uue mängu juurde kuulub üks kuulsamaid laskurifrantsiise Teine maailmasõda. Uuel DICE tiitlil on siiski silmatorkav erinevus eelmisest: naiste tõhus osalemine lahingutes. Ehkki see on ajalooliselt tõestatud, ei meeldi see mõnele mängijale.

Pärast mängu reklaamhaagist ja kinnitust, et see hõlmab naisi nii lugu- kui ka mitmikmängus, väljendasid mõned selle Ĺľanri “fännid” oma rahulolematust. Kuid see “rahulolematus” peegeldab lõppkokkuvõttes nii ajaloo mõistmatust kui ka mõnede varjatud mehelikkust.

Lahinguväljal V on sõjas naisi ja see on mõned mängijad vihaseks teinud

#NotMyBattlefield machismo

Mitmed frantsiisi mängijad on ilmutanud ajalootaju puudumist. Seda seetõttu, et sotsiaalsed võrgustikud on täis mängu „fänne”, kes kurdavad mängu „ajalooliste ebatäpsuste“ üle, ütlevad nad. Sellest ei piisanud: kaebuse esitamiseks lõid nad räsimärgi „#NotMyBattlefield”.

Seega uus kriitiline hashtag Lahinguvälja V peal Indoneesia täis kasutajaid, kes kurdavad selle ĂĽle, mida nad nimetavad “poliitkorrektseks”. Mõni on isegi ähvardanud DICE-d, nõudes selle vigade parandamist, pakkudes realistlikku sõjakogemust.

Kuid see teadlikkuse puudumine ei piirdu ainult Twitteriga. Niisiis, mujal nagu YouTube ja Battlefield V subreddit, kutsuvad kasutajad mängu “Genderfield V” ja kurdavad selle ĂĽle, “kuidas nad ajasid segi seda, mille nimel Teise maailmasõja kutid võitlesid”. Kas sa suudad seda uskuda

Nõuete probleem

Alustuseks oli meil juba probleeme sellega, et mängijad seda arvasid Lahinguvälja Vvõi mõnel muul kaasaegsel videomängul on muljetavaldav ajalooline täpsus. Isegi frantsiisid usutunnistaja, mängides maailma erinevate ajalooliste hetkedega, puudub see täpsus.

Sellest arutelust otse liikudes on meil ajalooline fakt, et naised võitlesid Teises maailmasõjas! Olgu see õhujõudude ĂĽksustes, mida nimetatakse “öömaagideks”, isegi nagu salaagendid Nancy Wake.

Lahinguväljal V on sõjas naisi ja see on mõned mängijad vihaseks teinud

Peale selle Ljudmila Pavlitšenko kiideti ajaloo edukaimaks snaipriks. Naine on endiselt kõigi aegade suurim sõjaväe snaiper, surmaga lõppenud vähemalt 309 inimest. Wanda Gertz, kes oli olnud aktiivne I maailmasõjas, juhtis II maailmasõjas naistepataljoni.

Lõpuks on meil palju noori naisi, kes on kogu maailmas tegelenud lahingurollidega. See ekslik reaktsioon ja ajaloolistest faktidest täiesti teadmatus on toimunu jätk Lahinguvälja 1. Sel ajal pani DICE mängu esikaanele musta mehe. #NotMyBattlefield on rohkem kui sama reaktsioon.

Battlefield V peaks algama 19. oktoobril. Lisaks on mängul versioonid PS4, Xbox One ja PC jaoks. Vaadake DICE välja antud ametlikku treilerit:

Allikas: TheVerge