Corvo ja Flores nõuavad lairiba Interneti saabumise aega

Lairiba kasutab kogu maailmas 600 miljonit kasutajat

2012. aasta esimese kolme kuuga ulatus lairibaühenduse kasutajate arv 600 miljonini. Sel perioodil kasvas seda tüüpi ühenduste arv 16,1 miljoni võrra, mis on 2,7% eelmise kolme kuu jooksul ja 11,5% samal perioodil.

Arvud pärinevad lairibafoorumist ja näitavad, et Hiina on jätkuvalt lairibateenuste kasutajate hulgas juhtpositsioonil 137,9 miljoniga ning kuulub selle aasta esimese kolme kuu jooksul kolme suurema riigi hulka, kes panustavad teenuste kasvu kõige rohkem. aasta.

Viimase 12 kuu jooksul on riik omandanud 26,4 miljonit uut lairibateenuste kasutajat. Venemaa, Brasiilia, Ukraina ja India on samas nimekirjas, öeldi ka Point Topici tellitud aruandes.

Tehnoloogiliselt on kõige olulisema kasvu eest vastutanud kiudained (FTTH ja hübriidlahendused), kogu maailmas koguneb 66,4 miljonit kasutajat, ehkki DSL on endiselt kogu maailmas kõige enam kasutatud valik.

Samuti jätkas IPTV-teenuste kasvu ja neil oli märtsi lõpus 65,6 miljonit abonenti, kasv 3,8 miljonit. Ka selles valdkonnas on Hiinast saanud mootor, mis lisab teenusele kolm korda rohkem uusi kliente kui mis tahes muu riik.

Võrreldes viimase 18 kuuga näitavad andmed, et lairibateenuste abonentide arv on suurenenud 100 miljoni võrra.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira