Landing Jobs kavatseb selle aasta lõpuks tagada uued töökohad 500 IT-spetsialistile

Eelmisel aastal aitas Landing Jobs 150 uue tehnoloogia väljaõppe saanud inimest töökohta vahetada.

Sel aastal plaanib ettevõte jõuda sama näitajani, kuid poole ajaga, esimese poolaasta lõpuks.

Ja selle aasta lõpuks on tempo veelgi kiirem, eeldades, et tehnoloogia suunab 500 spetsialisti uutele karjääriradadele.

Arve jagas Landing Jobsi kaasasutaja Pedro Oliveira vestluses TeK-ga. “Ettevõtted on meeleheitel,” kommenteeris tegevjuht seoses raskustega, mis ettevõtetel on IT-spetsialistide palkamisel.

See tehnoloogiline nälg on aidanud idufirmadel peaaegu alati orgaaniliselt kasvada, olles ainult eelmise aasta investeerimisvooru eesmärk.

Sel aastal kavatseb Landing Jobs end taas finantseerida, kuid see on “vaid väike pööre ettevõtte kasvu kiirendamiseks”, selgitab Pedro Oliveira.

Seda seetõttu, et idufirma areneb heas tempos ja juunis tasub see tasa, kui ettevõte tasub tehtud investeeringu eest ja võib hakata kasumit teenima.

Hispaania, Itaalia, Holland ja Saksamaa on ettevõtte järgmised prioriteedid.

Aeg on aidanud Landing Jobsil mitte ainult paremini mõista oma turgu – kuigi Jobbox.io on professionaalne suunamisplatvorm -, aitab see neil jõuda ka uutele teenustasemetele.

Pedro Oliveira soovib, et idufirmad saaksid IT-spetsialistide karjäärijuhiks.

“Me tahame teha maandumistööd karjäärijuht, tahame inimesi aidata enne ĂĽlikooli astumist.

Me tahame olla teie Jorge Mendes, kuid suures plaanis.

“Soovime, et võtaksite oma karjääri juhtimise enda kätte, kuna olete FIFA mängul,” ĂĽtles asutaja.

Verbi “tahtmine” kordamine avalduses peegeldab entusiasmi, mida Pedro Oliveira platvormi tuleviku suhtes on ĂĽles näidanud.

“Kes hakkab inimeste karjääri juhtima? Pole äri.

Kandidaadid on karjääriga ”.

Kui noorem programmeerija kavatseb jätkata karjääri konkreetse ettevõtte tootejuhina, soovib Landing Jobs tagada selle saavutamiseks kõik tingimused.

Kui keegi soovib lihtsalt käivitamisel tööpakkumist, tagab see platvorm.

Kui spetsialist soovib äratada teatud ettevõtete tähelepanu, peab teenus olema võimeline andma viiteid, et see oleks võimalik.

Selle stsenaariumi saavutamiseks tunnistab Pedro Oliveira, et “veel on palju tööd teha”, isegi praeguse tööturu, st töökohtade maandumise, vaatenurgast, eriti masinõpe andma tähenduse kogutavale suurele andmemahule.

Praegu on kaasasutaja eesmärk palju otsesem ja sĂĽmboolsem: nad tahavad, et teine ​​Portugali idufirma Veniam alustaks palkamist oma platvormil, mis Landing Jobs’i jaoks tähendab “täis” Portugali idufirmat, mida nad peavad kõige väärtuslikumaks.

Sõnum antud.

Tegus aastaLisaks tasakaalus, rahastamisring, rahvusvaheline laienemine ja võimalused, mida ta platvormi kasutajatele soovib garanteerida, on Landing Jobsil oma tegevuskavas palju muud.

Esiteks on plaanis Landing Festivali tagasitulek, ĂĽritus, mille eesmärk on tuua IT-spetsialistid värbatavatesse ettevõtetesse – eelmisel aastal toimunud esimeses versioonis ilmus ĂĽle 600 kandidaadi.

Lisaks Lissaboni sĂĽndmustele korraldab idufirma ĂĽritusi ka Inglismaal Londonis ja Saksamaal Berliinis.

Pärast Portugali maandumisfestivali korraldab ettevõte veel ühe ürituse, kus see toob oma klientide ettevõtted rahastama 100 infotehnoloogia stipendiumi.

Pedro Oliveira jaoks on see üks kahest võimalusest minna IT-spetsialistide puuduse korral.

Teised läbivad kutsekvalifikatsiooni.

2015. aastal pakkus Landing Jobs ise kandidaatidele stipendiumearvutiteadlane‘ja sai hinde kaks nädalat tagasi: keskmiselt 18 punkti.

“Seda tuleb suruda, see muudab vahet.” Startupi kaasasutaja usub, et ettevõtetel, kes tagavad ĂĽliõpilastele stipendiumid, on õppimise lõppedes koht, kus nad ootavad.

Näide inseneriinvesteeringutest, mis loob olukorra, kus mõlemad pooled võidavad.

Rui da Rocha Ferreira