languse test]-
PRIJAVE

languse test]-

Täna on ametlik stardipäev iPhone 8/8 Plus ja kuigi põnevus on iPhone X tõttu varasematest aastatest palju väiksem, on need uued seadmed erineva viimistlusega, klaasilises vormis ja sisemiste parandustega. Seetõttu on nad juba ilmunud katsetamiseks ja uute seadmetega katsetamiseks ning mida näeme selles artiklis!

Vastupidavus

Kui klaas on viimistletud traadita laadimise võimaldamiseks, tuleb meile meelde üks küsimus: kui tuttav on uus seade? Selleks see YouTuber JerryRig Kõik tehke iPhone 8-ga mõned kuulsad testid, et kontrollida kriimustuste võimalust, ekraani tulekindlust ja kas see muutub hõlpsalt.

Nagu näete, hoiab seadme klaas teravaid esemeid, mis võivad jääda taskutesse, näiteks võtmeid ja münte, ning hoiab nuga hästi. Tulekindlas katses sai ekraan ka hästi hakkama.

Kuulsas #bendgate'is oli iPhone 8 eelkäijast palju parem. Ehkki ükski neist pole tõeliselt painutatud, jõudsid eelmise aasta mudelid klaasi muudest kehaosadest hõlpsalt eraldada ja näivad kahjustavat tihendust, mis muudab selle seadme veekindlaks; sel aastal puudub igasugune paindlikkus, mis on suurepärane!

Ühtegi tilgatesti pole Internetis veel ilmunud, kuid kindlasti oleme valvsad, kui katsetame tegelikult seda, mida Apple nimetab "kõige vastupidavamaks klaasiks turul". Tulge vaatama, n!

Kiirus

Sel aastal jälgime uute seadmete kontrollimatuid lekkeid. Sellel lainel, isegi enne iPhone'i ilmutamist, olid Internetis juba numbrid etalonid seade. Ja nüüd on ilmnenud reaalarvud, mis põhimõtteliselt kinnitab, et Bionic A11 kiip on muljetavaldav!

Aasta väljaanne Tomi juhend näitab, et iPhone 8 on Intel Core i5 protsessoriga edestanud MacBook Pro jõudlust, nagu on enne seadme teadaannet testitud.

Alustame Geekbench 4-ga, mis mõõdab üldist jõudlust. Sisse mitmesooneline sellest testist jõudis iPhone 8 1070-ni. See on 54% kiirem kui Samsung Galaxy Note8 [6564], mis on praegu kiireim Androidi telefon, tulemustega. IPhone 8 kõrvaldab isegi seitsmenda põlvkonna Core i5 protsessoriga 13-tollise MacBook Pro skoori, mis prindib 9 213.

Selles samas testis viidi läbi mitu reaalajas toimingut, näiteks 2-minutise videolõigu paigutamine 4K-sse kuvamiseks. Põhimõtteliselt lõpeb iPhone 8 42 sekundiga, Note8 võtab aga 3 minutit ja S8 + rohkem kui 4 minutit. Mis vahet on!

Nii et tõesti näeme kiiruse erinevust YouTuber MadMatt teeb videoid, tehes iPhone 8 ja iPhone 7 abil mitmeid toiminguid. Vaadake tulemusi allpool:

IPhone 8/8 Plus testi- ja uudistevoor on just alanud! Olge kursis rohkemate videote ja uudistega, sest täna on kindlasti palju lahedat sisu.

läbi MacRumors, 9to5Mac

Uuenda 22.09.2017 s 17:50

Nagu oodatud, kanal EverythingApplePro tehke uue ja hea seadmega krahhi test, tulemused on täpselt sellised, nagu me eeldasime.

Vt allpool:

, sõpradele tundub, et kõige vastupidavam klaas turul ei pruugi olla võimeline ületama kõige kohmakamaid või õnnetumaid, mis jätavad nende seadmed põrandale. Muide, ekraan on juba mõnevõrra vastandlik, kas pole?

Table of Contents