Laquid Squid, kunsti-, kultuuri- ja tehnoloogiablogi

Laughing Squid on kunstile, kultuurile ja tehnoloogiale pühendatud ajaveebi- ja veebimajutusteenus, mille peamine eesmärk on hoida avalikkust kursis oluliste sündmuste, projektide ja inimestega nendes valdkondades.

Ettevõtte asutas 1995. aastal Scott Beale, kes on ka ajaveebide toimetaja. Esialgu oli ta filmi- ja videotootja, teinud dokumentaalfilme kunstist ja sündmustest. 1996. aastal käivitas ta San Francisco piirkonna kunsti- ja kultuurisündmuste kalendri ja postiloendi Squid List, mis on aktiivne ka tänapäeval.

1998. aastal hakkas ta veebimajutusele keskenduma, olles ajaveebi käivitanud 2003. aastal. Gizmodo sõnul on Laughing Squid 25 kõige viirusliku meediaettevõtte hulgas, isegi kui arvestada, et see „on Tumblri või Twitteri päritolu, mis on andnud. elab tuhandetest tundmatutest lugudest, mis oleksid pidanud vaikselt digitaalsesse džunglisse langema ”.

Erinevalt teistest ettevõtetest, kes kasutavad ajaveebe oma valdkonnaga seotud reklaami, turunduse või ringhäälingu edastamiseks, on ajaveeb Laughing Squid täiesti sõltumatu, kuna seda rahastatakse veebimajutusteenuse teenitud tulust. Nii ei sõltu teie sisu klikkidest ega lehevaatamistest.

See lähenemine annab ajaveebitoimetajatele võimaluse postitada ainult neile sisukat sisu, millesse nad tõeliselt usuvad, mis omakorda muudab Naerukalmid väga avalikuks.

Projekti asutaja ja toimetaja Scott Beale leiab, et “inimestele see meeldib” ja ĂĽtleb isegi, et “meil on juba inimesi, kes meile helistavad ja tänavad, et me nende solvumist ei solvanud”.

Quantcasti andmetel kĂĽlastab seda saiti kogu maailmas ĂĽle 1,4 miljoni inimese kuus. Naeruva kalmaariga saate tutvuda selle lingi kaudu.