Leak soovitab välja anda The Last of Us 2 oktoobris 2019

The Last of Us on üks populaarsemaid mänge PlayStationi maailmas ja tänu oma populaarsusele on see järg selle põlvkonna üks oodatumaid pealkirju. Mäng on kinnitatud, Sony on seda hästi esitanud ja näeme juba mõneminutilist mängimist. Järele jääb vaid teadmine, millal saame talle käed külge panna. Jaapani tehnoloogia pole veel kuupäeva määranud, kuid lekete kohaselt jõuab mäng turule selle aasta oktoobris.

Leke tuli Peruu jaemüüjalt, kes on nüüd sotsiaalmeedias hakanud reklaamima The Last of Us 2 eelmüüki. Lisaks hinnale näitab näidatud pilt ülalnimetatud kuupäeva, täpset päeva täpsustamata.

Seda teavet ei kinnitata ametlikult, kuid on võimalik, et jaemüüjad on juba teadlikud võimalikust turule tuleku aknast, seda enam, et on vaja ühtlustada ettevalmistusi selle mängu turule jõudmiseks.

Kui oktoober kinnitatakse, on Naughty Dogi järgmine tiitel lõpuks osa praegusest konsoolipõlvest, vastupidiselt veebis pakutule – et The Last of Us 2 debĂĽteerib ainult PlayStation 5-l.

Sony selle mängu reklaamkaardi kohta pole midagi muud teada, kuna ettevõte ei ole sel aastal E3-l, kuid seitsmendaks oktoobriks on tõenäoliselt palju rohkem teada saada. mis toimub Ellie ja Joeli elus. Praegu on PlayStation hõivatud Days Gone’i turule toomisega.