LEAK: Zenfone 6 spetsifikatsioonid ja pildid näitavad "kõik ühes" kaamerat

LEAK: Zenfone 6 spetsifikatsioonid ja pildid näitavad “kõik ĂĽhes” kaamerat

See on juhtum, kus öeldakse, et keegi “sattus lompi” ja lasi kõigepealt läbi uude Asus Zenfone 6 disaini ja spetsifikatsioonid. Sellega seoses loetles väliskaubanduse liit eelmise nutitelefoni Computex 2019 disaini ja innovatsiooni auhinna võitjaks. ilmutus maailmast, mille Asus on homseks, 16. maiks Hispaanias Valencias ette valmistanud.

Auhind viitab paindlikule kaamerasüsteemile, st selle asemel, et seadme korpuselt libiseda, voldib tagumine objektiiv kokku ja muutub selfiks. See süsteem on lihtne ja võimas, nagu pildil näha. Seega kinnitab süsteem ääristeta, raamita ekraani, mille kohta on räägitud varasemast kuulujutust. Slashleaksi andmetel kasutab see topeltkaamerasüsteem 48 MP Sony IMX586 esmast andurit ja 13 MP lainurk sekundaarset.

Selgitatakse, et pöörlevas moodulis kasutatakse teatud materjali, mida nimetatakse sulametalliks, mis võimaldab vähendada selle massi kuni 20% ja seeläbi suurendada selle tugevust. Soovi korral saab mooduleid käsitsi reguleerida, et seda oleks hõlbus raamida igas olukorras. Kaamera alt (tagumine) leiate ka biomeetrilise sõrmejäljeanduri.

Mis puudutab spetsifikatsioone, siis Snapdragon 855 ja tavapärast kinnitatud leket, 5000 mAh akut, toetab Qualcommi kiirlaadimise 4.0 tehnoloogia. Nutitelefonil on mõlemal küljel ka klaasikaitsed, kuid esiküljel on Gorilla Glass 6. Zenfone 6 on kahevärviline: must ja hõbedane sinine.

Homme kinnitatakse Valencias esitluse ajal, kas see teave ja pildid pärinevad tõesti ZenFone 6-st.