Learnify on veebiplatvorm õpilastele ja juhendajatele

Kellel pole kunagi olnud keset eksamit või vahetult enne tõeliselt olulist eksamit ja paanikat, sest ta ei leia õigel ajal vastust? Nüüd on Learnify platvormi abil mõne nupu kaugusel seletaja lihtne leida.

Alustuseks peate saidil profiili looma, see on tasuta. Seejärel määravad õpilased, kes on huvitatud selgituse saamisest, huvipakkuvad valdkonnad, et leida mõõdetav õpetaja.

Valikuid teeb lihtsamaks hindamissüsteem, mis sarnaneb Uberi süsteemiga, kus õpilased määravad juhendajatele hinded pärast tunde. Klassifikatsioon võib olla tulemuste filtreerimisel valitud kriteerium, see tähendab, et esile tõstetakse parim klassifikatsioon.

Tunni eest võetav hind võib olla teine ​​määrav tegur valimisel, sest kuigi registreerimine on tasuta, on klassides juhendaja määratud hind, jättes platvormile 20% vahendustasu iga tunni kohta.

Lisaks veebitundidele võimaldab Learnify ka video- ja häälkõnesid, failide jagamist ning sellel on interaktiivne tahvel.

Enne valimist võite pöörduda ka konkreetse juhendaja poole ja selgitada võimalikke küsimusi või planeerida esialgse 15-minutilise videokõne. Lõplik valik on aga alati juhendaja otsustada, kas võtta õpilane vastu või mitte.