LEGO Worlds: Minecraft neile, kes Minecrafti ei mängi

LEGO Worlds Minecraft neile, kes ei mängi Beta etapis Steami välja antud uut ehitusplokimängu Minecraft, vaata

Grupp LEGO on peaaegu sajandit vana ettevõte, mis on eksisteerinud juba ammu enne Interneti tulekut ja loonud ühe inimkonna ajaloo parima ja kasumlikuma mängu, LEGO.

Kõik teavad, mis on LEGO, kui te pole ühega mänginud, peate selle peale astuma, siis ei saa te seda unustada?

LEGO Tähesõjad, täiskasvanute tarbijate unistusLEGO Tähesõjad, täiskasvanute tarbijate unistus

Ehitusplokkide mängu esialgne ettepanek oli kõige ilmsem, see pani asjad kokku, vabastades loovust ja tehes seda, mida soovite, nagu soovite.

Pärandi osana on ettevõte teinud suurepärast tööd LEGO filmid, film, mis paljude arvates oleks lihtsalt mega LEGO reklaam ja film, millest õnnestus saada tõeliselt lõbus mega LEGO reklaam, millel on šokeeriv lugu, silmatorkavad tegelased ja suurepärane heliriba, soovitan seda filmi soojalt.

Batman on filmis, mida sa ootad?Batman on filmis, mida sa ootad?

Elektrooniliste mängude valdkonnas on LEGO end sisse seadnud suurepäraste mängudega, kuid laenatud teemadel, näiteks LEGO Tähesõjad, LEGO Marvel Superkangelased (mängud, mis mind tõeliselt lõbustasid), LEGO Harry Potter ja LEGO Batman.

Oodata on mängu, mis teeb seda, mis LEGO on reaalses maailmas, mängu, kus kogutakse asju, vabastatakse loovust ja tehakse seda, mida soovite, nii nagu soovite.

Kui LEGO oli reaalses maailmas juba hitt, siis kujutage ette, kuidas see videomängudes välja näeks? Kuid nad otsustasid selliseid mänge valmistavaks miljardäriks jääda häbelikule Soome programmeerijale Notchile.

Ma räägin Minecraft, Microsofti ostetud mäng ja “ainult” on kõigi aegade parim mĂĽĂĽja.

Minecraft, mida LEGO pidi enne tegemaMinecraft, mida LEGO pidi enne tegema

Nende vigadega kaotatud aja ja raha taastamiseks Warner Bros. mäng teatas kaudu Steam, LEGO Worlds, Teie Minecraft on valmistatud LEGO-st.

Ekraanipilt (402)

Mängu kohta pole palju seletada, sest mäng on avatud maailmaga mäng, kus saate draakonil teha või hävitada kõike, mida soovite.

Dracary! Erinevalt Minecraftist on selles mängus ka selliseid sõidukeid nagu autod, helikopterid ja lennukid.

Loovrežiim on ka lihtsam ja intuitiivsem, võimaldades teil lühema aja jooksul luua suuremaid teoseid.

See tähendab, et mängus on kõik, et olla edukas, ja erinevalt kõigist, kes arvasid, et see tegelikult konkureerib Minecraftiga, see ei toimi.

Vaadake mõnda mängupilti:

LEGO Worlds on loodud LEGO fännidele ja kõigile neile, kes arvavad, et Minecraft on lapse mäng, ja hoiavad seetõttu sellest distantsi.

Mulle tundus, et see mäng on väga keeruline meelitada inimesi, kes juba mängivad Minecrafti, kuid kindlasti meeldib see neile, kes ei mängi.

TT Games Studiosi välja töötatud mängud ja Muinasjuttude rändaja ja levitas Warner Bros.

Interaktiivne meelelahutus on nüüd saadaval Steamis, beetaversioonis ja seda saab õiglaselt osta 27,99 R $.