Leidke 2017. aasta Google Play indie mängude festivali võitja

Tundub, et Google’ile meeldib Androidi jaoks indie-mängude võistlusi korraldada ja see tuli hiljuti välja Google Play Indie Games Festival 2017 Põhja-Ameerika väljaande võitja, originaalvõistlus, mis võitis bitiploki, Numbo Jumbo ja Orbit – Gravitatsiooniga mängimine eelmisel aastal. Rääkisime sellest ka võistluse varasemates versioonides, ehkki see viitab Euroopa versioonile (inglise keeles), kuid indie-mängude tähistamine ei tee paha, olgu see mandril milline tahes.

Google Play indie mängude festival 2017

Pühapäeval, 24. septembril sponsoreerib selle auhinna võitjat Google ja kõikjal Osaleda saavad sõltumatud arendajad Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast. San Francisco on selle ainulaadse gala saanud koht ja sealt pääses võistlusele 10 finalisti 20 osalejast. Neist kümnest valiti võitjateks vaid kolm. Ja õnneks on üks neist saadaval Uptodowni tasuta allalaadimiseks, sest üks võitjatest on tasuline ja teine ​​pole veel välja antud.

Pöörake legend ümber

Lõbus retro graafikaga mäng, mis on täis armastust ja kus me liigume diagonaalselt kolme suure ruuduga stsenaariumide vahel. See kõik väldib lõksudest ja kõrvaldab vaenlased, mis on meie terviseriba täiendamiseks oluline asi, mis järk-järgult väheneb. [Descargar]

Pöörake legend ümber

Slayaway Camp ja Tiny Bubbles on kaks teist tiitlit, mis on praegu võiduga ĂĽle vaadatud. Kõik kolm võitjat saavad kampaaniad Google Play, Google Pixel XL 32GB, Daydream View VR prillide, kutse Google’i ĂĽritusele ja 20 000 dollarit Google Cloudi krediiti.

Jätsime nad ka teistele finalistidele, kuna mõned neist on tasuta mängud ja saab nautida ka Uptodowni kaudu.

  • Metsalise kaklejad (V2 Games Inc) [Baixar]
  • Covens (Raincrow Studios, LLC.) [Baixar]
  • Rivaali vanus (Roboto mängud) [Site]
  • Crashy auto (pixelbixarre) [Site]
  • Puslejutud (Happy Square Studio Inc) [Site]
  • Ladina Bingo loterii (Gorilla Bean mäng) [Site]
  • Kriitijajagaja (RAC7) [Site]