Leidke kaasaskantav väline aku, mis toimib teie MacBooki jaoturina

Leidke kaasaskantav väline aku, mis toimib teie MacBooki jaoturina

Kui te pole rahul suunaga, mida Apple võtab uues MacBookis igasuguste portide eemaldamisel (välja arvatud USB-C), pole te ĂĽksi. Ja see pole tõsi: minge lihtsalt saidi kommentaaride jaotisse – olgu see siis kuulujutuga postituses või Apple’i uue toote kohta -, et mõista, et adapterite uue eluga, millega peame nĂĽĂĽdsest edasi elama, on palju rahulolematust.

Seda ära kasutades otsivad paljud ettevõtted neid võimalusi, luues tõhusaid viise, kuidas kasutajatele võimalusi pakkuda, mis nende elu lihtsustavad. Nii et Arrow Electronics on võimas ja mitmekülgne Liinidokk.

Line Dock on sisuliselt MacBooki kaasaskantav väline aku, mis ühendub ühe USB-C-pordi kaudu. Kuid selles peituvad võimalused muudavad selle ainulaadseks tooteks.

Välise 20 000 mAh akuna suudab liinidokk pakkuda teie arvutile kuni 15 tundi autonoomiat ja isegi laadida teisi juhtmeid ja traadita seadmeid. Peale selle pakub see ka sisemist SSD-d kuni 1 TB (versioon “Executive”), mis võimaldab teil viis korda kiiremini sisule juurde pääseda ja faile viia kuhu soovite. Ja “aktiivse jahutussĂĽsteemi” korral jätab see arvuti ideaalsele temperatuurile, et täita kõige intensiivsemaid ĂĽlesandeid ilma lämbumiseta.

See seade näeb välja pigem teie arvuti alus, kuid väga väike, kui võtame arvesse kõike sees olevat. Meeldib Keskus, sellega saab ühendada kolm USB 3 porti, ühe HDMI, ühe MiniDisplay pordi, kaks USB-C, ühe SD-kaardi lugeja ja ühe Micro-USB. Sellel on ka magnet, nii et see ei libise arvuti all asetades kergesti ja põhjas on 4 laager traadita laadimiseks.

Indiegogo projekti eesmärk on 50 tuhat USA dollarit ja seni on see 173 osalejaga jõudnud 45 tuhande dollarini. Kui soovite toodet osta ja projekti toetada, saate seda teha 16. detsembril, kui saatate 150 dollarit + (versioon Põhiline, ilma sisemäluta), 240 dollarit + saatmine (“Standard”, 256 GB sisemäluga), 400 dollarit + saatmine (“Pro”, 512 GB sisemäluga) või 600 dollarit + saatmine (“Executive”(1 TB sisemäluga) – kõik plaanitakse tarnida 2017. aasta juunis.

[tipdari[dicadoDyorgio Nascimento]