Leidke kõige eksootilisemad autod, mis Genfi autonäituse kaudu “jalutavad”

Genfi autonäitus on suur lava suurimatele autotootjatele. Uute mudelite, prototüüpide ja kontseptsioonide seas oli üritusel kohal palju unistuste autosid. Selle maineka sündmuse 2108. väljaandest leiate mõned kõige atraktiivsemad mudelid.

Koenigsegg RegeraOma 25. juubelit tähistav Rootsi tootja Koenigsegg tõi Genfi autonäitusele kaks Regera versiooni, mis on mõeldud täielikult selle klientidele, pakkudes näite võimalikust kohandamisest, mida õnnelikud omanikud saavad teha. Esimesel on väljast valge kristalltoon, millel on süsinikkiust ribaornament ja oranž serv. Ghost pack lisab aerodünaamilise lisavarustuse, mis muudab selle veelgi agressiivsemaks. Teistel mudelitel on sinise ja mererohelise tooni välismaalid.

Hyundai loheHyundai lohe on nende “märg unistus”, kes soovivad muuta oma auto jetiks. Tootja avaldas maailmale kaheistmelise hĂĽbriid-elektrivankri, mis vette hĂĽpates nii kiiresti läbi luidete kiirendab, eraldi jetisse. Praegu pole plaanis seda prototĂĽĂĽpi tootma hakata, kuid suvel teeb see kindlasti löögi.

Aston Martin Valkyrie AMR Pro110 hobujõu ja võimsusega kuni 362 km / h on see Aston Martin Valkyrie, mis on toodetud koostöös Red Bull Racinguga, köitnud Genfi autonäitusel külastajaid. Kuid ärge põnevil, Aston Martin toodab seda boliidi ainult 25 eksemplari.