Leidke reĹľiim Android Pie Full Lock, mis aitab turvalisust

On tõsiasi, et tänapäevastes nutitelefonides kasutatavad uued avamismeetodid aitavad meie igapäevaelus, tagades samal ajal meie andmete ohutuse. Nii näo- kui ka biomeetriline tuvastamine koos sõrmejälgede lugemisega on kiire ja usaldusväärne, rääkimata nutikast avamisest. Aga mis siis, kui me ei soovi, et seda meetodit kasutatakse? Android Pie parandab selle.

Funktsioon, mida nimetatakse lukustusrežiimiks, jõudis portugali keelde täislukustusena. See on uus kingitus kõigis nutitelefonides, kus on juba Android Pie, seda saab hõlpsasti aktiveerida ja see võib teatud olukordades hädavajalikuks saada. Lühidalt, see keelab kõik lihtsaks peetavad avamismeetodid:

  • Avatud näotuvastusega;
  • Avage biomeetrilise sõrmejälgede abil kas ekraani all või väljaspool seadet;
  • Ava Smart Locki abil, kui seade avaneb WiFi-võrgus, kantava seadme kõrval, asukohas, loeb teie häältuvastusega nägu, kui see on teie lähedal või on Bluetoothi ​​kaudu millegagi ĂĽhendatud;
  • Nutikas avamine, kui võtate seadme taskust välja.
AndroidPIT huawei p10 sõrmejälg 9359

Biomeetria pole alati hea / © NextPit

Kuid mis on selle tööriista tegelik ja kasulik kasutus? Igal juhul peate selle aktiveerima käsitsi, seade käes ja teie Google’i konto kaudu ei pääse sellele kaugjuurdepääsu.

Mõnes riigis on seadusega keelatud sundida kedagi parooli sisestama, hoolimata teenusest. Kui keegi, sealhulgas mõned ametiasutused, sunnib teid oma seadme lukust avama, võite keelduda ja selle meetodi väljalülitamine muudab teie jaoks millegi tegemise keeruliseks. Sama lugu on halbade inimestega.

On ka teine ​​väga oluline juhtum. IOS-is on võimalus, mis takistab näo avamist, kui silmad on suletud, ja sama lugu on ka Androidiga. Kuid sõrmejälgede biomeetria või näolukud on asjad, mida saab sõltuvalt sündmusest teha isegi ilma meie loata.

Selle funktsiooni abil lülitate kõik need funktsioonid välja ja lukustuskuval keelatakse ka märguannete rikkumine, isegi kui lubate. See on nagu nutitelefoni koonusesse sulgemine. Ja seda saab murda ainult siis, kui sisestate oma parooli. Tundub kasulik, kas pole?

Kuidas lubada nutitelefonis funktsioon Full Lock

Lukustusrežiimi lubamine on väga lihtne. Avage rakendus Seaded ja seejärel Turvalisus ja asukoht. Puudutage nuppu Lukusta ekraani eelistused ja lubage suvand Kuva täielik lukustus. Seejärel kuvatakse valikud, kui hoiate sõrme toitenupul, ja muud valikud, nagu Shutdown, Restart ja Screen Capture.

google lock

Locwdown režiimi lubamine / © NextPit (ekraanipilt)

Kui peate seda kasutama, puudutage lihtsalt valikut. Ekraan lülitub kohe lukustusrežiimi ega näita isegi teie märguandeid (isegi kui olete eelistustes valinud vastupidise). Selle režiimi väljalülitamiseks sisestage lihtsalt numbrite, kujunduse või tähe füüsiline parool.

Kas see funktsioon oli teile kasulik? Kas soovite seda kasutada?