Leidke see suurepärane rakendus autentimiskoodi haldamiseks kahes etapis

Kui te ei tea, mis see on kaheastmeline autentimineEelistatult. Lühidalt öeldes on see teie digitaalsete kontode jaoks veel üks kaitsekiht. Mõnes võrguteenuses kasutatakse kaheastmelist autentimist, mis seisneb koodi saatmises (kas SMS-i või vastava konkreetse rakenduse kaudu), et saaksite pärast sisselogimis- / parooliandmete sisestamist koodi sisestada, et tõestada, et olete tegelikult sina.

See tähendab, et kui keegi varastab teie sisselogimise / parooli, vajab see isik ikkagi selle koodi saamiseks ja teenuste (Facebook, Twitter, Gmail, Apple ID jne) sisestamiseks juurdepääsu teie telefonile. Olen täielikult lubanud kaheastmelise autentimise kõigi seda kaitset pakkuvate võrguteenuste jaoks ja soovitan teil seda teha.

Koodi haldamiseks eelistan selle asemel, et kõik SMS-iga kätte saada, seadistada see rakenduse 1Password kaudu, mis muu hulgas tugineb sellise teenuse kodeerimisele. Kuid on ka spetsiaalseid rakendusi, mis on sellele täielikult pühendatud, näiteks Google Authenticator ja Microsoft Authenticator.

Sellise rakenduse eeldus on üsna lihtne: genereeri kood. Ja ülaltoodud näited (Google ja Microsoft) toimivad, kuid need pole kaugeltki meeldivad kogemused. Sellepärast esitlen Teine samm.


Teine etapp rakenduse ikoon

Sellel on väga sõbralik, intuitiivne ja juurdepääsetav liides – mis aitab inimestel, kellel on seda tĂĽĂĽpi turvaelementidega raskusi, suhelda millegi sellisega. Lahe on see, et kuna iCloud sĂĽnkroonib kõik asjad, varundatakse teie koodid automaatselt ja need on kõikides seadmetes saadaval. Lisaks sĂĽnkroonitakse telefoni vahetades kõik automaatselt uutega – näiteks Google Authenticatori peamine puudus.

Teine etapp töötab mis tahes veebikontoga, mis kasutab kaheastmelise autentimise jaoks ainulaadset ajapõhist parooli (näiteks Google, Twitter, Amazon ja teised). On hea märkida, et Apple ei ole sellega seotud, kuna Apple kasutab patenteeritud lahendust koodide saatmiseks ainult teie Apple ID-ga seotud usaldusväärsetesse seadmetesse. Kuid enamiku võrguteenuste puhul saab teist paremini teenida.

Rakendus on tasuta ja sellega saab registreeruda kuni kĂĽmme kontot; kui soovite registreeruda rohkem kui selle eest, saate rakendusesisese ostu sooritada 6,90 R $ ja selle piiri tĂĽhistada.

kaunite pikslite kaudu