contador gratis Saltar al contenido

Leke nägi ette veel kahe Samsungi vidina demonteerimist: Galaxy Home Mini ja Galaxy Buds Plus – seadmed

Leke nägi ette veel kahe Samsungi vidina demonteerimist: Galaxy Home Mini ja Galaxy Buds Plus - seadmed

Teisest küljest näib, et Galaxy Home Mini toetab paljusid funktsioone, mida me olemasolevatelt nutikõlaritelt ootame, sealhulgas Spotify muusika mängimine või ilmateate pakkumine või äratuse seadmine. Lisaks saab parema stereoheli saavutamiseks seadmeid teistega siduda ning saada näiteks teateid nutitelefoni teel olevate seadmete kohta.

Selle lekke kaudu on võimalik lahendada ka mitu piirangut. Nutikõlaril pole 3,5mm pistikupesa, mis näib olevat tagaküljel oleva foto järgi toide USB-C asemel mikro-USB-sisendiga. Max Weinbach teatas ka, et seadmed toetavad ainult 2,4 GHz Wi-Fi, ilma 5 GHz "ekraanita".

Galaxy Buds Plus lekkimine, millele eelmisel nädalal järgnes Evan Blass, näitas praktilist videot WinFuture'i Winand Roland Quandtilt. Lisaks välja antud spetsifikatsioonide kinnitamisele pakuvad videod ja säutlused parema ülevaate sellest, kuidas kõrvaklapid reaalses maailmas käituvad.

Piiksu andmetel on homme kuulutatav kõrvaklappide aku umbes kolme ja poole tunni pikkuse valju muusika mängimise järel 54%. Helikvaliteedi osas peab Quandt Galaxy Buds Plussi bassi taset pisut madalaks, kuid pidage meeles, et seda saab parandada tasakaalustusrežiimi abil, suurendades bassi ettevõtte täiendusrakenduses.

Quandti jaoks jätab mikrofoni kvaliteet vähe soovida. Inimesed, kellele ma helistasin, kõlas nagu see, et ta rääkis "läbi kõnni". Probleemiks peab olema ka keskkonnamüra. Lekke kohaselt müüakse seadmeid Euroopas 169 dollari eest.

Sel pühapäeval aset leidnud hirmutseremoonia eelõhtul kasutas Samsung võimalust ametlikult avalikustada oma Galaxy Z Flip, mis peaks olema homme paremini teada. 2020. aasta väljaandes Unpacked on oodata mitmeid uusi funktsioone, mis on seotud Galaxy S20-ga.