Lekk: Google’i reklaamvideo, mis näitab uut Pixel 4 ja astrofotograafia reĹľiimi

Pixeli vahemik on tuntud nutitelefonide turu kõige võimsamate kaamerate integreerimise poolest ja loodetakse, et Pixel 4 vastab ka edaspidi Google’i harjumuseks saanud kvaliteedistandarditele. Teada on, et nutitelefon on peaaegu valmis ja turule jõudmine ei võta kauem aega ning lekked on aidanud meil ootusi säilitada. Veelgi enam, ĂĽhes viimases lekituses õppisime tundma veel ĂĽhte detaili: astrofotograafia reĹľiimi olemasolu.

Video jäi portaali Android Pro pealtkuulamisse ja lisaks uue Pixel 4 näitamisele meile rõhutatakse ka selle uue fotoreĹľiimi olemasolu, mis on kindlasti loodud spetsiaalselt taevakehade jäädvustamiseks. Kahjuks ei avalda video selle funktsiooni kohta palju ĂĽksikasju, kuid lubab registreeruda “tähtede juurde”. Selle sĂĽsteemi kohta on ainsaks detailiks, mis reklaamis silma paistab, võimalus seda kasutada ilma statiivita.

Rahvusvaheline ajakirjandus kirjutab, et selle režiimi lisamine võib tähendada, et Google on teinud olulisi muudatusi oma pilditöötlusalgoritmides, et parandada öises režiimis saadud tulemusi. Kui see annab heade tulemuste, võib see argument aidata tehnoloogial potentsiaalseid tarbijaid veenda.

Samuti näete videos, kuidas Google Assistant täidab rida ülesandeid, ilma et peaksite talle eraldi käske andma. Lõpuks on oluline rõhutada žestikäskude olemasolu, mis ei vaja otsest suhtlemist nutitelefoniga. Sellisel juhul on võimalik näha kasutajat õhus lihtsate liigutustega lugu mängimas.