Lekk näitab, millised võiksid olla esimesed Huawei Mate 30 Pro pildid

Huawei tutvustas meile oma 30-realist P-sarja, mis on lipulaevade põhivalik ja nüüd keskendutakse järgnevatele. Me räägime muidugi Mate 30-st ja Mate 30 Pro-st, mis peaksid turule jõudma alles selle aasta viimases kvartalis. Kuigi meil pole veel ametlikku kinnitust, on lekkeid hakanud ilmnema.

Sel nädalal on pildil seadme tagumine osa. Ja silma paistab moodul, millele kaamera on kinnitatud, seekord nelja objektiiviga. Pilti jagas kuulus Hiina lekitaja, kes kannab nime @ichangezone.

Kõige rohkem paistab silma see moodul, millel on eriline disain, kus kaamera ja välklamp on seatud tähte “X”.

tek mate 30 pro “data-title =” tek mate 30 pro – Lekk näitab, milline võiks olla esimene Huawei Mate 30 Pro pilt – SAPO Tech ”> tek mate 30 pro

Mooduli tehnilise kirjelduse põhjal näeme ka, et Leica Summilux-H objektiiv on olemas, kuni viis korda optilise suumiga.

Lisaks sellele pildile jagati veel ühte, kus ilmub väidetav Mate 30 Pro esipaneel. Ekraan liigub seadme ühest otsast teise, näidates ilma raamita mudelit. Siiski on oluline rõhutada, et ekraani ülaosa on hägune, mis ei ütle meile, kas seal on sälk või mitte.

tek mate 30 pro “data-title =” tek mate 30 pro – Lekk näitab, milline võiks olla esimene Huawei Mate 30 Pro pilt – SAPO Tech ”> tek mate 30 pro

Oluline on rõhutada, et ükski neist piltidest pole ametlik, nii et need ei pruugi vastata Mate 30 Pro lõplikule versioonile.