contador gratis Saltar al contenido

Lekked: vaadake Samsung Galaxy Z Flip, mis peaks toimima – Varustus

Lekked: vaadake Samsung Galaxy Z Flip, mis peaks toimima - Varustus

Lekete kogunemine jätkub ja on vähe kahtlust, et Samsungil on kohal uus kokkupandav nutitelefon. Suurepärase tehnoloogia saladuste paljastamise tõttu tuntud Ben Geskin avaldas sel nädalal video, mis näis tutvustavat uut Galaxy Z Flipi. Kas soovite näha teid tegevuses? Vaadake nüüd allolevat videot.

Nagu kuulujutud on, on see uus mudel vanast "klapptelefonist" moodne versioon, mille keskel on horisontaalne liigend, mis võimaldab selle pooleks pöörata. Kompaktne seade integreerib välise kuvari, kuid peidab teist, palju kõrgemat, sees.

Klipp ei paljasta selle telefoni tehniliste kirjelduste kohta midagi, ehkki sellest selgub, et väljas on kaks kaamerat ja põhiekraani ülaservas auk, mis mahutab esikaamera.

Varased kuulujutud viitavad, et Z Flip kuvab 6,7-tollise ekraani eraldusvõimega 2636 x 1080. Kaitseklaas on vastupidavam kui see, mis katab Galaxy Fold ekraani; ja protsessor peab olema Snapdragon 855 Plus. RAM peab jõudma 8 GB-ni ja peakomplektide või microSD-kaartide sisestused puuduvad – enamiku lekete kohaselt. Sisemine salvestusruum peab omakorda ulatuma 256 GB-ni.

Arvatakse, et seadmed ilmuvad esmakordselt Lõuna-Korea tehnoloogia poolt 11. veebruariks kavandatud Unpacked üritusele ja turule jõuavad need varsti pärast seda. Hind ei tohiks olla sama, mis Galaxy Foldil, kuid tõenäoliselt on see kõrgem teistest mitteklapitavatest lipulaevadest, arvestades selle arendamisel kasutatud uusimat tehnoloogiat.