Bilah Alat Ajaib dari MacBook Pro baru

Lekkimine! Apple hammustas keelt ja näitas oma eelmist uut MacBook Prot [atualizado]

Me lihtsalt märkisime, et uus macOS Sierra virtuaalne klaviatuur kinnitab põhimõtteliselt kuulujutuga funktsiooniriba olemasolu OLED mis tuleb uues MacBook Pro, mis kõik avaldatakse sel neljapäeval (10/27). Nagu sellest veel vähe oleks, otsustas Apple oma keele välja sirutada ja eelmist masinat näidata, lõpetades kõik üllatused. ?

Uue MacBook Pro maagiline tööriistariba

Pilt on peidetud macOS 10.12.1, kuid sellegipoolest MacRumors õnnestus süsteem läbi kaevata ja see üles leida.

Ootuspäraselt on „Magic Toolbar“ täiesti kontekstuaalne ja muutub sõltuvalt kasutatavast rakendusest / teenusest. Näiteks Apple Pay puhul saame makseid teha väga lihtsalt, puudutades lihtsalt sisestatavat sõrme või OLED-ekraani ennast või sisse / välja nuppu (mis pole pildil eriti selge), ehkki ekraani veidi tumedamas nurgas näitab kohalolek).

Uue MacBook Pro maagiline tööriistariba

Vaatamata lekkimisele pole muud võimalust kinnitada muid ĂĽksikasju, nagu paksus, USB-C pordi olemasolu (ja MagSafe väljund). Siiski on välimus, mis on väga sarnane praeguse MacBook Pro-ga (antud juhul 13-tolline), isegi hõbedane – eeldaksin vähemalt uut värvi, võib-olla kosmosehalli või mattmusta. Samuti on võimalik märgata, et klaviatuuril on MacBook 12-l uus liblikmehhanism ja Apple toob ekraani allservas tagasi sõnad “MacBook Pro”.

Muud ĂĽksikasjad saame siiski teada neljapäeval – ja saate neid kõiki meiega jälgida, meie kajastuses!

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann · 25. oktoober 2016, 21:02

SEE 9 kuni 5 Mac leitud ka macOS Sierra 10.12.1 Touch ID ikoonist:

Puutetunnuse ikoon on leitav MacOS Sierra 10.12.1-st

Muidugi saab andureid kasutada Macide (näiteks iPad ja iPhone) avamiseks – ja mitte ainult Apple Pay jaoks.