Lemmikartistide jälgimine on Spotify Follow abil lihtsam

Veebipõhine muusika levitamisteenus Spotify tutvustab uut funktsiooni, mis tõotab kiiresti levida mitmel Interneti-lehel: nupp Jälgi. Selle nupu saab sisestada kaubamärgi lehtedele, väljaannetesse või isegi isiklikesse ajaveebidesse ja see ühendab Interneti-kasutajaid.

Profiili jälgides saavad kasutajad teateid selle kasutaja ja tema tegevuse kohta Spotifys. Rootsi ettevõte ütles avalduses, et see võib olla teave artisti uue albumi kohta või see võib olla isegi uudistetoimetuse TeK koostatud esitusloend.

See nupp on teatud juhtudel osutunud edukaks – Rootsi DJ Avicii arv on enam kui 1,8 miljonit jälgijat. Ka Portugalis on veebilehti, mis kasutavad uusi sotsiaalseid nuppe, nagu näiteks meesteajakirja Maxim veebilehel.

Spotify Follow saab teha lihtsalt. Minge lihtsalt selle kasutaja profiili juurde, kellele soovite nupu luua, ja kopeerige pakutav Spotify URL – peate klõpsama hiire parema nupuga kasutaja lingil.

Seejärel külastage seda lehte, kleepige kopeeritud link ja valige loodav nupuvaade. Seejärel loovad tehnoloogiaarendaja tööriistad HTML-koodi, mida saab veebilehtedele manustada. Lõpptulemuse näide allpool.

Spotify viimane käik võib olla viimane nael kirjas MySpace, sotsiaalne võrgustik, mis on hiljuti ennast ümber seadnud ja keskendub peamiselt muusika tähtsusele ning suhetele, mida saab luua artistide ja fännide vahel.

Selle uue nupu kaudu võivad voogedastusteenused sotsiaalvõrgustike panoraamides kasvada.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi